It Takes Two, Steam’in en çok satanı oldu

It Takes Two

Birkaç hafta ikinci sırada kaldıktan sonra It Takes Two, Steam‘in en çok satan oyunu oldu. Lansmanından bu yana tutarlı bir şekilde satılıyor ve oyuncu sayısında büyümeye devam ediyor.

Bu başarının bir kısmı şüphesiz arkadaş geçişlerinde yatıyor, burada iki oyuncunun eğlenceye girmek için aralarında yalnızca bir kopyaya sahip olması gerekiyor. İkincisi, Joe Robinson’umuzun sevgiyle “Star Wars genişlemesi” olarak adlandırdığı yeni Stellaris DLC paketi Nemesis.

Diğer üç eski oyun, listeye yeniden giriyor: Monster Hunter: World – Iceborne yedinci, The Forest sekizinci ve Satisfactory onuncu sırada. Bu, her iki Coffee Stain Studios’un da listeye girdiği Valheim’ın çıkışından bu yana ilk hafta oldu, Viking oyunu yedinci sıradan altıncı sıraya yükseldi. Forza Horizon 4 dokuzuncu, Sea of Thieves dördüncülüğü korur ve Outriders, geçen haftanın en çok satan beşincisi oldu..

Metacritic’e göre It Takes Two, 2021’in en iyi değerlendirilen oyunudur.

Tanıtım Videosu
Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası