Injustice Bedava Edinmek İçin Hemen Steam Sayfasına!

tarafından
45
Injustice Bedava Edinmek İçin Hemen Steam Sayfasına!

Kalıcı olarak Inustice parasız edinmek için Steam sayfasına bir göz atın


Mortal Kombat serisini öğrenenler ve hoşlananlar üretimci işletme NetherRealm’i çok iyi öğrenirler. Oyunlarındaki süratli akış ve kombo sistemi dışında zalimlik ve vahşet ile ön tasarıya çıkıyorlar. Üstelik bu adamlar senelerdir DC kâinatındaki kişilikleri de oyunlarına katıyor. Bunun ilk misallerinden birisi Mortal ombat vs DC Universe. 2008 senesinde çıkan bu oyun o kadar da popüler olmasa da her iki seriyi hoşlananlar için bütün bir ziyafet idi. Yeni Mortal Kombat serisinden NetherRealm’in kavga et oyunu mevzusunda ne kadar ilerlediği anlaşılıyor. Bunu aynı zamanda 2013 çıkışlı Injustice: Gods Among Akıl oyununda çok hoş yansıtıyorlar. Injustice çizgi roman serisinden uyarlanan bu oyun Mortal Kombat kadar kanlı olmasa da eş bir sertlikte. Gayet süratli ve sevinçli bir oyun. Böyle olmasaydı zati Injustice 2 var olmazdı. Şimdi Steam’de kaçmaz bir fırsat var. Injustice parasız.

Injustice parasız oynamak için Steam sayfasına gitmek mahallîyi. İşin hoşu Kingdom Come: Deliverance gibi geçici bir vaziyet değil. 26 Haziran 2020 tarihine kadar sayfaya giden her kullanıcı oyunu kalıcı olarak kütüphaneye ilave edebiliyor. Üstüne üstlük oyunun Ultimate Edition kutusuna sahip oluyoruz. Başka Bir Deyişle tam DLC içeriği ve vazifeleri dahil. Zati Injustice 2 piyasadayken bu oyunun DLC içeriğini ayrıca almak zorunda olmak asap bozucu olabilir. Bu surattan en müthiş versiyonunun parasız olması çok yerinde.

Injustice 2 oynamak isteyenler ise Steam’den 77 TL’ye edinebilir. 2017 çıkış tarihi bir oyun için maliyeti yeterince düşmemiş olabilir. Gerçi yeni oyunların 399 TL olduğunu düşünürsek 77 TL çok olmasa gerek.

Bir önceki yazımız olan Fortnite’ta alevler artık yüzeyler üzerinde yayılabiliyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.