Hyperx Cloud Revolver S

tarafından
429
Hyperx Cloud Revolver S

Her geçen gün artan oyuncu kitlesine paralel olarak oyuncu ekipmanlarının da sayısı ve çeşidi gün geçtikçe artıyor. Bir oyun sever ister acemi olsun ister uzman, gönlünde her zaman profesyonel ekipman kullanma isteği yatar. Bu ekipmanlar içerisinde vazgeçilmez olanlardan biri de oyuncu kulaklıkları. Oyuncu kulaklıklarının sayısız çeşidi olmasına karşın bugün ele alacağımız ürün Hyperx Cloud Revolver S.

Bu kulaklık modeli oldukça sert bir tasarım sahip. Diğer muadillerine göre çok daha konforlu ve rahat. Ayrıca oldukça sağlam bir kulaklık. Bu fiyat skalasında birçok kulaklık yer almasına rağmen, Cloud Revolver S modeli çok daha kaliteli ve rahat. Bu kulaklığın en güzel yanlarından birisi de ayarlanabilir kafa bandının olması. Aynı şekilde kulak yastıkları da çok özel bir köpükten üretildiği için asla baş ağrısı yapmıyor. Bir oyuncu kulaklığından daha fazla ne bekleyebiliriz ki? Saatlerce bilgisayar başındayken başımızı ağrıtmayacak bir kulaklığın olduğunu görmek bizleri çok memnun etti.

Hyperx Cloud Revolver S kulaklığı, sökülüp takılabilen bir mikrofona da sahip. Birçok markada bu özellikten dolayı mikrofon giriş yeri yalama olabiliyor. Ancak bu modelde böyle bir problem olmuyor. Revolver S oyuncu kulaklığı aslında Revolver modeliyle hemen hemen aynı özelliklere sahip. Bu iki modeli birbirinden ayıran fark ise sürücü kontrolcüsünün çok daha gelişmiş ve büyük olmasıdır. Ayrıca birkaç küçük tasarımsal farklılıklarda bu iki kulaklık modelini birbirinden ayıran özellikler arasında yer alıyor.

Bir başka inceleme konumuz olan Sennheiser 373D oyuncu kulaklığı konumuz için bağlantıya tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Sennheiser 373D Oyuncu Kulaklığı başlıklı makalemizde sunnheiser kulaklık hakkında bilgiler verilmektedir.