Hyperx Alloy Elite RGB İnceleme

Oyuncular için olmazsa olmaz parçalardan biri hiç kuşkusuz klavyelerdir. Hyperx Alloy Elite RGB klavyesi tam oyunculara göre tasarlanmış bir klavyedir. Işıklandırması, performansı, kullanım rahatlığı ve iyi bir yazılımı sayesinde pek çok oyuncunun tercihleri arasında yer alıyor. Klavyede gözle görülür ve hissedilir bir kusur yok. Yalnızca yazılım konusunda biraz daha geliştirilmiş olsaydı tamamen kusursuz bir klavye olarak karşımıza çıkardı. Hyperx Alloy Elite RGB şu an piyasa fiyatı olan 700 liraya sahip olabilirsiniz.

Bu klavye modelinin bir alt modeli olan Alloy Elite ile pek çok benzer yanları var. Tasarım olarak birebir aynılar. Bu klavyenin Alloy Elite modelin hiçbir farkı yok diyebiliriz. Tek fark olarak ışıklandırma mevcut bu modelde. Bunun dışında birebir aynı özellikte klavyeler. Alloy Elite RGB’nin dikkat çekici bir özelliği daha var. Tuşları oldukça sessiz. Malum birçok klavye, çıkardığı tuş seslerinden ötürü kullanıcılarını bezdirmiş durumda. Ancak Hyperx bu modelinde bu problemi büyük ölçüde ortadan kaldırmış. F serisi tuşların hemen üzerinde yer alan uzun ışıklandırmayı bir gökkuşağı gibi yapan Hyperx, tamamen göze hitap etmeyi amaçlamış ve bunu da başarmış.

Bu yazımızı da inceleyin !
Hyperx Alloy Elite RGB

Klavyede ayrıca bilek desteği de mevcut. Bununla birlikte hemen köşede USB portu da yer alıyor. Hyperx’in bu modelinde tuşlar, Cherry MX tuş anahtarından meydana gelmiştir. Performans bakımından son derece yeterli gelecektir Alloy Elite RGB modeli.

2019’un en pahalı mouse modellerini öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası