Huawei Watch GT İnceleme

tarafından
377
Huawei Watch GT İnceleme

Artık klasik saatler yerine akıllı saatler kullanma dönemi başladı. Birçok insan akıllı saatlere yönelirken ciddi bir kısımda akıllı saatleri tercih etmiyor. Aslında bunun tek bir nedeni var o da şarj problemi. Mevcut akıllı saatlerin şarjları ortalama 2 gün dayanıyor. İnsanlar telefonlarını bile şarj etmekten bıkmışken birde akıllı saatleri şarj etmekle uğraşmak istemiyor. Huawei’nin yeni modeli olan Watch GT modeli ise şarj sorununu ortadan kaldıracağa benziyor.

Huawei Watch GT akıllı saatin kutusunun ağırlığı ve sağlamlığı ilk dikkatimizi çekiyor. Uzun uğraşlar sonucu açılan kutu içerisinde ilk olarak saatimiz dikkatleri çekiyor. Akıllı saatimiz dışında garanti belgesi ile kullanma kılavuzu da kutumuzun içerisinde yer alıyor. Kutunun köşesinde ise akıllı saatimizi şarj etmek için kullanacağımız c tipli bir şarj aleti bulunuyor. Huawei Watch GT serisinin 2 farklı modeli bulunuyor. Bunlardan ilki klasik bir diğeri ise spor model. Model farklılığı olsa bile istediğiniz saati istediğiniz ortamda kullanabilirsiniz, hiç sırıtmaz. Klasik modelin piyasa değeri 1449 lira, spor saatin piyasa değeri ise 1249 lira olarak belirlenmiş.

Huawei Watch GT akıllı saati oldukça şık bir tasarıma sahip. Hatta tasarımı o kadar iddialı ki mevcut akıllı saat modelleri arasında ilk üçe çok rahat girer. Saat oldukça rahat, terleme problemi yaratmıyor ve en önemlisi kızarıklık ve kaşıntı da yapmıyor.

Diğer ürün inceleme yazıları için linke tıklamanız yeterlidir.