Horizon Zero Dawn PC Çıkış Tarihi Açıklandı!

tarafından
41
Horizon Zero Dawn PC Çıkış Tarihi Açıklandı!

Horizon Zero Dawn, yalnızca PlayStation 4’e çıktığı için üzüldüğüm reyinlardan biridir. Aynı FF XV ilk çıktığında sezdiğim duyguları, Horizon Zero Dawn’da da sezmiştim. Fakat FF XV Windows Edition ile PC’ye çıktığından beri artık PS Exclusive reyinlar için oldukça umutluydum. Sağolsun, Guerrilla Games Killzone serisinde yapmadığını yaptı ve Horizon Zero Dawn’ı PC’ye çıkarmaya karar verdi. Horizon Zero Dawn PC çıkış tarihi fotoğrafı olarak 7 Ağustos.

Reyin ilk kere çıktığında, bir çok yayından ve videodan izlemiş olduğum kadarıyla; oldukça benim stilime uyan, aygıtların istila ettiği bir dünyada nasıl avcı olunur mevzusunu ele alan bir reyin. Madem 3 sene kadar reyinun çıkmasını bekledim, Ağustos aynı benim için Horizon Zero Dawn ayı olacak artık. Bu arada reyinun, Complete Edition başka bir deyişle tüm ek kutuları içinde barındıracak bir versiyon olarak çıkacağını belirtmekte bereket var. Ek kutular dedik fakat reelinde tek bir ek koli olan Frozen Wilds ile reyin içi kozmetik ve eşyaları ile beraber satın almış olacaksınız. Reel hoş haber ise reyinun Steam maliyeti diye düşünürken bu haberi yazdığımız sıralarda 77 TL olan maliyet 275 TL olarak değiştirilmiş gidişatta. Acaba Steam bir yanılgı mı yaptı belirsiz, umarım 77 TL gibi bir maliyete reyinu satın alma bahtımız olur! Nitekim reyinun PS4 versiyonu ülkemizde oldukça ucuz maliyetlere satılıyor umarız PC versiyonu da bu vaziyetten kısmetini alır ve siz bu yazıyı okurken maliyet tekerrür 77 TL’ye düşmüş olur…

Horizon Zero Dawn PC çıkış tarihi fotoğrafı olarak 7 Ağustos. Oyunun steam sayfasına giderek ön sipariş vermek için tıklayın.

Aktüelleme: Hemen bir ekleme yapalım. Horizon: Zero Dawn Epic Store’da hala 79 TL’ye satılmakta. Epic Mağazasına gitmek için tıklayın. Umarız reyinun maliyeti burada da değişmez.

Aktüelleme 2: Epic Store maliyeti de ne yazık ki 275 TL olarak değişti.

Bir önceki yazımız olan Black Manta Fortnite’a geliyor olabilir! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.