Reklam

Reklam

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West Zırh Rengi Nasıl Değiştirilir?

Horizon Zero Dawn, Aloy’un yol boyunca alabileceği, her biri harika avantajlar ve kendi benzersiz tasarım ve yetenek duygusu ekleyen bir dizi harika farklı kıyafete sahip olmasıyla bilinir. Devam filmi de bunu yaparken, boyaların eklenmesi zırhını özelleştirmeyi çok daha heyecanlı hale getiriyor. Horizon Forbidden West‘te zırh renginin nasıl değiştirileceği hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Horizon Forbidden West’te Zırh Rengi Nasıl Yapılır?

Horizon Forbidden West‘te Zırh Rengi Nasıl Değiştirilir:

  • Vahşi doğada çiçek toplayarak boyaları bulun. Altı farklı çiçek vardır: Azure çiçeği, Kızıl çiçek, Altın çiçek, Geceyarısı çiçeği, Soluk çiçek, Yeşil çiçek. Bunlar genellikle uçurum kenarlarında bulunur.
  • Bir kasabaya veya yerleşim yerine gidin ve Havan ve Pestle simgesini arayın. Çubuk görünümlü bir simgeye sahip bu kase, boyayıcıdır. Karşılaşmanız muhtemel olan ilk kişi, Plainsong’daki Gana’dır.
  • Boyacıya geldiğinizde, uygulamak istediğiniz zırhı ve boyayı seçin ve bedelini ödeyin. Her boya rengi, içerik için kullandığınız belirli çiçeklenmeye göre değişir. Seçmeden önce nasıl görüneceğini önizleyebilirsiniz.

Horizon Forbidden West‘te zırh renginin nasıl değiştirileceği hakkında bilmeniz gereken her şey bu. Hala oyun hakkında daha fazla bilgi peşindeyseniz, oyunun savaşında ustalaşmanıza yardımcı olacak birçok ipucu, püf noktası ve SSS içeren kılavuzlarımızın geri kalanını görmek için rehber kategorimize göz atmayı unutmayın.

Ayrıca, aşağıda yararlı bulabileceğiniz bazı ilgili içeriklerin yanı sıra Horizon Forbidden West merkezli diğer bazı haberler de olmalıdır. Cevabını bulamadığınız herhangi bir soru için, aşağıdaki yorum bölümünde bize her zaman ulaşmaktan çekinmeyin; size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası