Reklam

Reklam

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West Yüz Boyaları Nasıl Kullanılır?

Guerrilla Games’in Horizon Forbidden West‘i, oyuncuları dünya çapında eğlenceli bir maceraya yönlendirecek güçlü bir anlatıya sahip olsa da, isterseniz daha fazla özelleştirme için hala biraz yer var. Aloy’un teçhizatından becerilerine kadar oyuncular, kahramana damgalarını vurma fırsatına sahipler. Bununla birlikte, zırhını boyamak veya hatta biraz yüz boyamak gibi daha fazla kozmetik değişiklik de var. İlgilendiğiniz şey ikincisiyse, yüz boyalarının ne olduğu ve Horizon Forbidden West‘te nasıl kullanılacağı hakkında faydalı bir kılavuz burada.

Horizon Forbidden West’te Hangi Yüz Boyaları Nasıl Kullanılır?

Yüz boyaları, Aloy’a hem savaşlarda hem de konuşmalarda farklı bir görünüm kazandırmak için uygulayabileceğiniz, esasen kilidi açılabilen kozmetiklerdir. Başka bir oyun amacına hizmet etmiyorlar, ancak Batı’yı evi olarak adlandıran çeşitli kabilelere olan sevginizi göstermenin kesinlikle iyi bir yolu.

Görevleri, ayak işlerini tamamlayarak ve seviye atlayarak yüz boyalarının kilidini açabilirsiniz.

Yüz Boyası Almak

  1. Scalding Spear gibi yerleşim yerlerinde bulunan bir Ressamı ziyaret edin.
  2. En sevdiğiniz yüz boyasını seçin ve 10 Metal Parçası için uygulayın. Kaldırma maliyeti 1 Metal Parçası.

Bağlılığınızı yüzünüze takarak, işlemlere biraz kişisel lezzet katabilirsiniz. Nora, Tenakth, Utaru, Oseram, Banuk ve Carja arasında seçim yapmak zor ama daha fazla seçeneğe sahip olmak her zaman daha iyidir.

Yüz boyalarının ne olduğu ve Horizon Forbidden West‘te nasıl kullanılacağı hakkında bilmeniz gereken her şey bu kadar.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası