Reklam

Reklam

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West Silahlar Nasıl Yükseltilir

Horizon Forbidden West‘teki cephaneliğinizin bakımı inanılmaz derecede önemlidir, ancak vahşi doğada kesinlikle daha iyi olabilecek silahlar bulunsa da, bunlar her zaman geliştirilebilir. Horizon Forbidden West‘te silahları nasıl yükselteceğiniz konusunda size yardımcı olmak için buradayız.

Horizon Forbidden West’te Silahlar Nasıl Yükseltilir

Silahları yükseltmek için en kolay yer (en azından oyunun başlarında), Daunt’u geçtikten ve To The Brink ana görevini geçtikten sonra açılan Chainscrape’e ilk girene kadar mevcut olmayacak.

Chainscrape’e ilk girdiğinizde herhangi bir satıcı kullanamayacak olsanız da, tezgah istediğiniz kadar kullanmanız için hazır olacaktır. Oyunun ilerleyen saatlerinde, sadece belirlenmiş yerleşim yerlerinde değil, haritanın her yerinde çalışma tezgahları olacak.

Bir silahın her nadirliği, olası yükseltme sayısını artırır. Yeşil silahlarda sadece üç yükseltme, mavide dört, mor ve efsanevi silahlarda beş yükseltme mümkündür.

Horizon Forbidden West’te Silahlar Nasıl Yükseltilir

  1. Bir tezgah bulun ve tezgah menüsünü açmak için Üçgen’e basın.
  2. Bu menüden Silah Yükseltmeleri’ni seçin.
  3. Yükseltmek istediğiniz silahı seçin.
  4. Buradan gerekli malzemelere sahipseniz X’i tutabilir ve ayrıca malzemelere sahip olduğunuzdan emin olmak için diğer yükseltme seviyelerini kontrol edebilirsiniz.
  5. Bir sonraki yükseltme için malzemeleriniz yoksa rozet kırmızı olur, böylece yükseltmeyi alamayacağınızı bir bakışta anlarsınız.

Saviors of Meridian’ın arkadaşı Horizon Forbidden West‘te silahları nasıl yükselteceğiniz hakkında bilmeniz gereken tek şey bu.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası