Hogwarts Legacy 2022’ye ertelendi

Hogwarts Legacy

Harry Potter evreninde geçen ve en az bir yıllık PlayStation Showcase etkinliğinde ortaya çıkan açık dünya oyunu Hogwarts Legacy , 2022 yılına ertelendi. Başlangıçta bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan geliştirici Portkey Games, sihirbazlık RPG oyununun yayınlanmadan önce biraz daha fazlasına ihtiyaç duyacağını söylüyor.

Bugünkü duyuru , “Dünyanın dört bir yanından hayranlara, Harry Potter Hogwarts Legacy‘nin Portkey Games etiketimizden duyurulmasına verilen muazzam tepkiden dolayı teşekkür etmek istiyoruz” denildi. “Tüm Büyücü Dünyası ve oyun hayranları için mümkün olan en iyi deneyimi yaratmak bizim için çok önemli, bu yüzden oyuna ihtiyaç duyduğu zamanı veriyoruz. Hogwarts Legacy, 2022’de piyasaya sürülecek. “

Hogwarts Legacy

Bazı Potterverse hayranlarını hayal kırıklığına uğratacak olsa da, bugünün gecikmesi tamamen şaşırtıcı değil. Hogwarts Legacy‘nin başlangıçta 2020’de E3’te açıklanacağı bildirildi , ancak COVID-19 salgını nedeniyle planların değişmesi gerekiyordu. Bu salgın oyun endüstrisini etkilemeye devam etti ve stüdyolar oyunlarını tamamlamak için evden çalışma koşullarına uyum sağladıkça sayısız gecikmeye neden oldu.

Tazeleme ihtiyacınız olması durumunda geçen sonbaharda Sony etkinliğinin fragmanı burada:

Hogwarts Legacy Tanıtım Videosu

Hogwarts Legacy, Harry Potter romanlarındaki olaylardan 100 yıldan fazla bir süre önce geçiyor ve oyunculara sevilen okulun tarihinde yer almaları için kendi cadılarını veya büyücülerini yaratma şansı vermeyi vaat ediyor. Fragmana dayanarak, devasa Hogwarts‘ı ve çevresini özgürce keşfetmenize, diğer öğrencilerle karşılaşmanıza, ünlü profesörlerden yeni büyüler ve kaynaşmalar öğrenmenize ve korkutucu, fantastik yaratıkları savuşturmanıza olanak tanıyor.

Warner Bros, Avalanche ve Portkey Games iddialı projeyi tamamlamak için çalışırken, bunların hepsi biraz beklemek zorunda kalacak.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası