Hitman 3 Switch 20 Ocak’ta yayınlanacak

hitman

Hitman 3 Switch çıkış tarihi onaylandı ve iyi bir internet bağlantınız olduğu sürece Switch‘te oynamak için diğer konsollarda beklediğinizden daha uzun süre beklemenize gerek kalmayacak.

Geliştirici IO Interactive daha önce Hitman 3‘ün 20 Ocak‘ta PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve Stadia‘da piyasaya sürüleceğini doğruladı, ancak o sırada Switch off’u bıraktı. Şimdi şirket, Hitman 3 Switch çıkış tarihinin de 20 Ocak olarak belirlendiğini doğruladı.

Hitman 3‘ün Nintendo Switch sürümü konsolun donanımında çalışmıyor. Bunun yerine, Stadia sürümüne çok benzer şekilde bulut akış teknolojisi aracılığıyla oyuna giriyor. Bu, daha zayıf iç kısımlara sahip bir sistemdeki diğer platformlarla karşılaştırılabilir görsellere ve performansa sahip olmasına izin verir, ancak aynı zamanda, Hitman 3 Switch‘in “kararlı ve kalıcı bir internet bağlantısına” sahip olmasını gerektirir.

Hitman 3 işaretleri Suikast üçlemenin IO Interactive‘in planlanan Dünya sonu ve stüdyo yakın zamanda sergiliyor. Hitman: Codename 47‘de 47’nin oluşturulduğu laboratuvar Romanya’da bulunuyordu, bu yüzden Hitman hikayesinin bu son bölümü her şeyin başladığı yerde bitebilir gibi görünüyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası