Hitman 3 İçin Büyük Optimizasyon Çalışması Yapılıyor !

hitman 3

Görünüşe göre Hitman 3, gizli oyun üçlemesi için bellek kullanımını optimize edecek ve geriye dönük olarak iyileştirecek. IO Interactive‘den bir geliştirici, yakında yayınlanacak olan Hitman 3 için Ajan 47 üzerindeki çalışmasını düzgün küçük bir pakete dönüştüreceğini söyledi.

IO Interactive geliştiricilerinden gelen açıklamaya göre, belki de en uygun bilgi, Hitman 3‘ün üçlemenin birleşik dosya boyutunu 100 GB’a veya yakın bir boyutta olacağıdır. Oyunun boyutunu önemli ölçüde azaltmayı başardık. Tüm içerikle, 100GB boyutunu alacak. Ayrıca dokular için daha yeni ve daha iyi sıkıştırma kullanıyoruz.

Bu, Ajan 47‘nin en son maceralarında gelen tek yükseltme değil, Hitman ve Hitman 2 de yeni grafikler olacak. Geliştirici , “Motoru ekran alanı yansımalarıyla yükselttik” diyor . “En iyi şey? Üçleme deki önceki iki oyunla geriye doğru uyumlu ve birçok yüzey yükseltildi. “

İkincisi kesinlikle bir artı olsa da, mekanın sağlamlaştırılması bir rahatlama. IO’nun Hitman oyunlarının epizodik yapısı, her ikisinin de kolayca oynanabilir olması anlamına gelir, yaklaşık 110 GB’lık bir sabit disk parçası, DLC için yeterli olacaktır. Üçü bundan daha az bir arada, hepsi daha iyi görünüyor ve her zamanki gibi pürüzsüz çalışıyor, gerçekten çok çekici.

Bu konu, Game Informer’ın Hitman 3‘teki beş dakikalık oynanışı ortaya çıkışından kaynaklanıyor ve buradan izleyebilirsiniz:

Hitman 3 Güncelleme
Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası