Hitman 3 görevlerin geçtiği bazı konumlar açıklandı

hitman

Geliştirici IO Interactive, Hitman 3 ‘ün altı görevinin gerçekleşeceği yerlerin tam listesini açıkladı.

IO Interactive, Hitman 3 için oyunda altı yerle ilgili konumlar açıklandı. Kronolojik sıraya göre, Ajan 47, eski bir malikanede bazı cinayetler için İngiltere’deki Dartmoor’a gitmeden önce ilk olarak yeni oyundaki ilk görev için işleri başlatmak üzere Dubai’yi ziyaret edecek.

Ardından, oyun için daha önce açıklanmamış bir yer olan Hitman 3‘teki üçüncü görev için Berlin’e gideceksiniz. Dördüncüsü, parlak neon ışıkların altında büyük bir nüfusa sahip olan Çin’in Chongqing şehri olacak.

hitman 3
hitman 3

Ajan 47‘nin Hitman 3‘teki sondan bir önceki görevi, onu oldukça çarpıcı bir kırsal villaya benzeyen Arjantin’deki Mendoza’ya götürür. Son olarak Hitman 3, IO Interactive‘in göğsüne inanılmaz derecede yakın tuttuğu bir seviyede Romanya’nın Karpat Dağları’nda bir görevle sona eriyor.

Hitman 3 hem mevcut hem de yeni nesil konsollar için 26 Ocak’ta piyasaya sürüldüğünde, nihayet bu altı yeni yeri kendimiz için keşfedebilmemiz için iki haftadan fazla zamanımız var. Hitman 3‘ün Kupaları , oyunun lansmanından çok önce yayına girdi ve başarılarda ortaya çıkacak birçok ayrıntı var.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası