Hitman 3 Çıkış Tarihi Resmi Olarak Duyuruldu!

tarafından
56

Hitman 3 Çıkış Tarihi Resmi Olarak Duyuruldu!

Ajan 47’nin büyük geri dönüşü, bugün Sony’nin PlayStation 5 etkinliğinde resmi olarak duyuruldu! Hitman 3 çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. Hitman 3 çıkış tarihi, Ocak 2021 olarak duyuruldu. IO Interactive yöneticisi oyun hakkında yaptığı röportajda, serinin önceki oyunlarında olduğu gibi;  Hitman 3’te de en önemli hususlardan birinin, oyunun evreni ve tekrar tekrar oynanabilişi olması olduğunu dile getirdi. Kısaca Hitman 3’te, evreni keşfetmek için bolca zamanımız olacak ve yaptığımız her hareket, gelecekte başımıza gelen olayları etkileyecek.

Asıl ilginç olan ise Hitman 2‘den kalan tüm başarımlarınızın üçüncü oyuna taşınacak olması. Önceki oyunlarda yaptığımız ilerlemeler neden taşınıyor diye şaşırmayın nitekim, Hitman 3’ü oynarken serinin önceki oyunlarını da tek bir oyun içinden oynayabileceğiz. Oldukça ilginç ve oyun dünyasında bildiğimiz kadarıyla ilk kez düşünülen bu 3’ü 1 arada sistemi iyi düşünülmüş. Böylece sadece Hitman 3’ü satın alarak tüm seriye baştan başlayabilir ve bütün seriyi sırasıyla oynayabileceksiniz. Yalnız belirtmekte yarar var, henüz bu sistemin tüm ayrıntıları paylaşılmadı. Yani oyun çıkar çıkmaz önceki oyunların görevlerine erişimimiz olacak mı? Yoksa daha önce Hitman görevlerini Hitman 2’ye aktarmak için satın almamız gereken Legacy Pack DLC gibi bir olay mı olacak göreceğiz.

Hitman 3 çıkış tarihi ‘nin yanı sıra, yukarıda sizlere PS5 etkinliği sırasında paylaşılan oynanış videosunu, aşağıda ise etkinlik bittikten sonra yayınlanan diğer bir resmi sinematik videoyu ekledik. Videolardan görebileceğiniz üzere, Ajan 47’yi oldukça zor görevler bekliyor bu sefer. Bakalım tüm bu görevlerin altından kalkabilecek miyiz… Hitman serisi ile daha çok ayrıntıyı, buraya tıklayarak oyunun resmi sitesinden bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Remnant Ek Paketi Subject 2923 Ağustos’ta Çıkıyor! başlıklı makalemizde Remnant From The Ashes ve Subject 2923 hakkında bilgiler verilmektedir.