Hitman 2 İnceleme

tarafından
467
Hitman 2 İnceleme

Hitman 2 oyun serisi bilindiği üzere IO Interactive tarafından geliştirilmiştir. Hitman, 2016 senesine kadar çok ciddi bir değişim yaşamamış, küçük dokunuşlarla kullanıcılarının karşısına çıkarılmıştı. Ancak 2016 yılından sonra büyük bir değişime uğrayarak Hitman adeta en baştan ele alındı. Hitman’in karakterlerinden olan Ajan 47 ile kel her zaman olduğu gibi yine tehlikeli karakterler olarak karşımıza çıkıyor. Hitman’in bu efsane hikayesi artık bölüm bölüm sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Büyük bir revizyona uğrayan Hitman 2’de konusu, büyük bir suç örgütü lideri ile bu örgütün üyelerine Ajan 47 tarafından suikast düzenlenmesi konusu üzerinde duruluyor. Genel olarak Hitman 2’nin hikayesi bu konu etrafında geçiyor. Görevlere başlamadan önce tanıtım mahiyetinde bölüm ve karakterlerle ilgili ufak bir brifing veriliyor. Aslında Hitman 2 oyunu, hikayeler üzerine kurgulanmış bir oyun değil ve hikayelere çok önem vermediğini bu gösterilen brifinglerin kalitesinden de anlıyorsunuz zaten.

HİTMAN 2 TRAİLER

Her ne kadar hikayeden yoksun kalsa da Hitman 2, geçmiş serilerine göre en iyi kalitede olduğu rahatlıkla söylenebilir. Modern dünyaya da ayak uydurmayı başaran Hitman 2, online olarak oynamanızı istiyor. Bunun sebebi de oldukça açık. Oyun içerisinde elde ettiğiniz puanları, materyaller için harcamanız isteniyor. Aynı zamanda elde ettiğiniz puanları arkadaşlarınızla da kıyaslayabilirsiniz. Oyun içerisinde yapmış olduğunuz her harekette puan kazanıyorsunuz. Oyunda bulunan gizli yerleri ve yeni haritaları açtığınız zamanda puan kazanabiliyorsunuz. Oyun İnceleme

Bir önceki yazımız olan The Long Dark Survival Oyun İncelemesi başlıklı makalemizde acemioyuncu, benzeroyun ve Oyun İnceleme hakkında bilgiler verilmektedir.