Herkesi Can Sıkıntısından Kurtaracak 7 Mobil Oyun

tarafından
235
Herkesi Can Sıkıntısından Kurtaracak 7 Mobil Oyun

Hepimizin bazen sıkıldığında ne yapacağını bilemediği zamanlar dönem dönem olmuştur. Bu mobil oyun lar ise tam bu durumlara göre!

Hearthstone

Bilgisayardan alışageldiğimiz Hearthstone’u mobil platformdan da indirebilirsiniz. Oyunun dezavantajları internetsiz oynanamaması ve Türkçe dil desteğinin buunmaması.

Hearthstone Mobil Oyun Android İndir

Hearthstone iOS İndir

Theotown

Kendi piksel şehrinizi oluşturabileceğiniz bir mobil oyun. Bilgisayar oyunu olan Cities: Skylines ile benzerlik gösteren bu oyunda gerçekten bir şehir yönettiğinizi ve sınırsız bir şekilde devam edebileceğinizi göreceksiniz. Bir yandan şehrinizin trafik sorunları ile uğraşırken bir yandan yeni binalar oluşturmak oyunu gerçekçi kılıyor. Üstelik oyun sizi asla saatlerce bekletmiyor. Daima dinamik. Üstelik Türkçe dil desteği de bulunuyor ve internet bağlantısı olmadan da oynanılabiliyor.

Theotown Mobil Oyun Android İndir

Theotown iOS İndir

Age Of Civilizations Lite

Stratejik bir mobil oyun olan Age Of Civilizations Lite’da kendinizi dünyayı fethetmeye çalışırken bulacaksınız. Türkçe dil desteği bulunan bu oyunda oyun turlardan oluşuyor. Belirlediğiniz her hamle oyunu değiştirebiliyor. Üstelik offline oynanıyor.

Age of Civilizations Lite Mobil Oyun Android İndir

World War Heroes

Grafikleri ile kendine çekmeyi başaran bu oyunda kendinizi dünya savaşının içinde bulacaksınız. Kimisine göre avantaj kimisine göre ise dezavantaj olan bir durum oyunda mevcut. Maalesef oynadığınız turlar çok kısa sürüyor. Online fps deneyimini mobilde yaşatan bu oyunun Türkçe dil desteği ise mevcut.

World War Heroes Mobil Oyun Android İndir

World War Heroes iOS İndir

Asphalt 8 : Airbone

Çoğu kişinin duyduğuna inandığımız bu mobil araba yarışı oyunu hem online hem de offline olarak oynanabiliyor. Muhteşem grafikleri ile çılgın bir yarış deneyimi yaşatan bu oyun sizi bırakmayacak. Oyun içi indirme işlemi çok fazla olan bu oyunun tek dezavantajı depolama sıkıntısı. Yaklaşık 2 – 3 GB arası boş yere ihtiyacınız oluyor. Eğer sadece online modda oynayacaksanız 2 GB yeterli olacaktır. Ayrıca Türkçe dil desteği de bulunmakta.

Asphalt 8 : Airbone Mobil Oyun Android İndir

Asphalt 8 : Airbone iOS İndir

Online Soccer Manager

Yine bilgisayarlardan aşina olduğumuz OSM’nin mobil versiyonu da bulunuyor. Rakibe casus gönderip ona göre taktik geliştirebileceğiniz , hakemin sertliğine göre oynanışın agresifliğini belirleyebileceğiniz strateji , yetenek ve şansa bağlı olan bu mobil oyun adından da anlaşılacağı üzere online oynanıyor. Menajerlik deneyimini sonuna kadar yaşayacağınız bu oyun sizi sıkıntıdan kurtaracak.

Online Soccer Manager Android İndir

Online Soccer Manager iOS İndir

PUBG Mobile

PUBG de yine bilgisayardan hatırlayacağımız bir oyun. Fakat bu sefer karşımıza ücretsiz olarak çıkıyor. Battleroyale türünün önde gelen ismi olan PUBG bize Türkçe dil desteği de sağlıyor. Battleroyale hakkında bilgisi olmayanlar için söyleyelim. Bu oyun modunda devasa bir haritaya yaklaşık 100 kişi rota üzerinde ilerleyen uçaktan istediği zaman atlıyor ve şehirde bulduğu silahlar , zırhlar ile hayatta kalmaya çalışıyor. Ayrıca silahlara takmak için kullanabileceğiniz scopelar, susturucular bulabilirsiniz. Gittikçe daralan oyun alanının dışında kalanların ise canı gittikçe azalıyor ve oyun alanına giremezler ise ölüyorlar.

PUBG Mobile Android İndir

PUBG Mobile iOS İndir

Bir önceki yazımız olan Googleplay'de Oynamaya Değer 10 Oyun başlıklı makalemizde Subway Surfers ve Trivia Crack hakkında bilgiler verilmektedir.