Hellblade 2, Unreal Engine 5 ile Geliştiriliyor

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Unreal Engine 5 demosu ile birlikte sürekli olarak yeni bilgiler paylaşılıyor. Bugün itibari ile paylaşılan bilgilere göre, Hellblade 2 de Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştiriliyor.

Geçtiğimiz günlerde Sony yöneticisi, Unreal Engine 5 ile geliştirilen oyunların çok daha masraflı olacağını belirtmişti. Şimdi ise sızdırılan haberler göre, Hellblade 2, Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştiriliyor.

Xbox Series X hakkında açıklamalar yapan geliştirici ekip, Hellblade 2 için Epic Games firmasının yeni oyun motorunun kullanıldığını belirtti. İlk oyunu ile oyuncuları etkilemeyi başaran Hellblade, ikinci oyunu ile birlikte tamamen devrim niteliği taşıyabilir.

Oyunun çıkış tarihi veya farklı bir detayı hakkında bilgimiz bulunmuyor. İlk oyunu ile kısa ama etkileyici bir izlenim bırakan Hellblade, ikinci oyunu birlikte çok daha büyük bir dünyaya bizi sokmaya hazırlanıyor.

Hellblade 2 hakkında daha fazla bilgiyi bugün yayınlanacak olan PS5 lansmanı içerisinde öğreneceğimizi düşünüyoruz. Ayrıca oyun, PC platformu için de yayınlanacak.

Oyun hakkında şimdilik daha fazla bilgiye sahip değiliz. Hakkında bilgiler paylaşıldıkça biz de sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz. Peki siz Hellblade serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Son olarak ise yeni içerikler ve kategoriler eklenmesini istiyorsanız, bizlere iletebilir ve sitemizin gelişmesinde siz de bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası