Harry Potter RPG Oyunu 2021 Yılında Gelebilir!

tarafından
40

Harry Potter RPG Oyunu 2021 Yılında Gelebilir!

Yoksa hayranlar Harry Potter RPG reyinu ile sihircilik hayallerini sonunda hakikatleştirecek mi?


Reelinde senelerdir böyle bir reyindan bahsediliyordu ya da bekleniyordu. Hatta 2018 senesinde üretim safhasında bir Harry Potter reyinu ile alakalı görüntüler sızmıştı. Neticede Harry Potter cihanı sarih dünya bir RPG için hiç fena bir civar değil. Son zamanlarda projenin ne olduğu da netlik kazandı. Rivayetlere göre Sarih dünya bir Harry Potter RPG reyinu yapılıyor. Bu reyin E3 2020 sırasında tanıtılacaktı. Ancak coronavirus sebebiyle faallik iptal edildi. Oyunun üretimcisi ise Just Cause acelesi ve Mad Max ile öğrenilen Avalanche Studios. Reyin henüz fotoğrafı olarak anons edilmese de artık var olma olasılığı çok yükseldi. Bu gidişatta çok yakında fotoğrafı bir söyleme görmemiz olası.

Bilginin kaynağı olan Bloomberg raporuna göre reyinun 2021 senesinde PS5 ve Xbox Series X için çıkması bekleniyor. Ancak sarih dünya Harrpy Potter RPG reyinu PC için çıkacak mı emin değil. Bu mevzu hakkında rastgele bir bilgi çıkmadı. Bahsedilen sarih dünya ise Hogwarts ve ortamındaki yerlerden oluşacakmış gibi gözüküyor. Şayet rivayetler doğru ise reyin bütün anlamıyla Ağustos ayında tanıtılacak. Yeniden Warner Bros. mahsulü olan yeni Batman reyinunun tanıtımından sonra Harry Potter RPG reyinu da tanıtılabilir. Böylece uzun zamandır beklenen iki reyinu da görmüş oluruz. Gerçi bir Harry Potter reyinu Batman reyinu kadar coşku vermeyebilir.

Şayet hemen şimdi bir Harry Potter reyinu oynamak isteyen varsa Steam’ın yaz indirimleri kapmasında Lego Harry Potter reyinlarını çok uygun maliyete edinmek olası. Harry’nin 7 senelik eğitiminin ilk dört senesini ve son üç senesini anlatan iki reyin var. Her biri %75 indirimle 31 TL yerine 7,75 TL.

Bir önceki yazımız olan DrDisrespect Twitch Üzerinden Yasaklandı! İşte Nedeni! başlıklı makalemizde drdisrespect ve twitch hakkında bilgiler verilmektedir.