Halo Infinite Multiplayer Modu Ücretsiz Olarak Oynanabilecek

tarafından
9
Halo Infinite Multiplayer Modu Ücretsiz Olarak Oynanabilecek

Halo Infinite Multiplayer Modu Fiyatsız Olarak Oynanabilecek

Halo Infinite multiplayer modu hakkında sızdırılan bilgiler arasında oyunun çok oyunculu modunun fiyatsız olacağı ortaya çıkmıştı. Modun fiyatsız olacağı fotoğrafı olarak duyuruldu. 

Xbox Series X için yapılan bir listelemede oyunun çok oyunculu modunun fiyatsız olarak oynanabileceği belirtildi. Fark edildikten kısa bir vakit sonra kaldırılan listeleme Smyths isimli bir sitede yayımlanmıştı.

“Efsanevi Halo çabuksu en geniş Master Chief seferi ve çığır kalemtıraş fiyatsız çok oyunculu tecrübeyi ile geliyor. 120 FPS’e erişen performans ve Xbox Series X ile devamlı bir oyun tecrübeyi yaşayın.”

Daha evvel Xbox Series X için bir hayli sızıntıyı paylaşan kullanıcılar modun fiyatsız olacağını doğrulamıştı. Microsoft’un sızıntıya resmiyet kazandırmasıyla birlikte Halo Infinite multiplayer modunun herkes tarafından yüksek performansla oynanabileceği netleşti.

Grafik ve görsel bağlamda bir hayli tenkit alan Halo Infinite, çok oyunculu modunun fiyatsız olmasıyla bir hayli oyuncuyu neşelendirdi. Serinin hayranları ise fiyatsız FPS’lerdeki toksik seviyenin çoğalacağından evhamlı.

Oyunun sekiz dakikalık sefer oynanış videosunu alttaki iletişimden izleyebilirsiniz.

Halo Infinite multiplayer modu hakkındaki ayrıntılar modun yalnızca fiyatsız olacağından ibaret. Geliştirici işletme 343 Industries tarafında moda dair henüz kapsamlı bir söyleme yapılmasa da geçtiğimiz günlerde paylaşılan bir geliştirici blogunda oyunun grafiklerine dair sualler yanıt buldu. Halo Infinite bu sene içerisinde çıkış yapacak.

Bir önceki yazımız olan Dr Disrespect YouTube Üzerinde İlk Yayınını Açtı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.