GTA’da radyoya farklı müzikler ekleme

GTA’da radyoya farklı müzikler ekleme ve bu müzikler eşliğinde araba sürme kullanıcıların daha güzel bir oyun keyfi yaşamasını sağlar.

GTA oynarken istenilen müziği çalmak için yapılması gereken birkaç adım bulunuyor. Bu adımları GTA III, GTA Vice City, GTA San Andreas, GTA IV ve GTA V için bu konuda anlatacağız.

GTA III

GTA III’te MP3 formatında müzikler destekleniyor. Oyuncu oyun içerisinde istediği müzikleri dinleyebilmek için öncelikle oyunun kurulu olduğu dizini açmalı. Sonrasında MP3 klasörüne girip istediği müzikleri bu klasörün içerisine eklemeli. Oyun içerisinde MP3 adlı radyoyu açan kullanıcı artık bu müzikleri dinleyerek oyunu oynayabilecek.

GTA Vice City

GTA’da radyoya farklı müzikler ekleme işlemi GTA III’te de mümkün. GTA III’te olduğu gibi GTA Vice City oyununda da yeni müzikler eklemek için GTA Vice City’nin kurulu olduğu yere gelip MP3 klasörüne müzikleri eklemek yeterli oluyor. Bu işlem sonrasında MP3 radyosuna ulaşarak müzikleri keyifli bir şekilde dinlemek mümkün oluyor.

Bu yazımızı da inceleyin !
GTA’da radyoya farklı müzikler ekleme

GTA San Andreas

GTA San Andreas oyununda müzik dinlemek için yapılması gereken işlem “Belgeler -> GTA San Andreas User Files -> User Tracks” klasörüne girmek. Bu klasörde müzikleri ekledikten sonra oyun içerisinde ayarlara girerek “Audio Setup” kısmına gelip burada “User Track Options” seçeneğine tıklamak gerekiyor. “Automatic Media Scan” seçeneğini aktif ettikten sonra “Scan User Tracks” butonuna basmak yeterli olacak. User Track Player radyosunu açmak müziklere ulaşmayı sağlar.

GTA IV

GTA IV oyununa farklı müzikler eklemek için “Belgeler -> Rockstar Games -> GTA IV” klasörüne girmek ve müzikleri buraya atmak gerekiyor. Bu işlem sonrasında GTA IV ayarları içerisinde Audio seçeneğinde yer alan “Complete Scan” butonuna basmak gerekiyor. Audio seçeneğinde yer alan “Independence FM Mode” seçeneğini de “Sequential” yaptıktan sonra artık radyoda eklenen müzikleri dinlemek mümkün oluyor. Müzikleri dinlemek için Independence FM radyosuna girmek gerekiyor.

GTA V

Oyunda farklı müzikler dinlemek için “Belgeler -> Rockstar Games -> GTA V -> User Music” klasörüne geldikten sonra müzikleri atmak yeterli olacak. BU işlem sonrasında ayarlardan ses seçeneklerine girerek “Perform Quick Scan for Music” seçeneğine tıklamak ve sonrasında Self Radio radyosunu açmak müziklerin çalmasını sağlar.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası