GTA Online’da North Yankton’a gitmek

GTA Online’da North Yankton’a gitmek için yapılması gereken bazı şeyler bulunuyor. Bu konuda yapılması gereken şeyleri anlatacağız.

North Yankton, GTA 5 oynayanların çok iyi bildiği bir mekan. Özellikle oyuncular oyunu ilk defa oynadığında veya ilk görevi oynayan oyuncular bu bölge ile karşılaşıyor. Bu bölge ile bazı görevlerde karşılaşmak mümkün olmakta. İlk görevde karlı bir bölge olarak karşımıza çıkan bu bölgeye gitmenin bir yolu bulunuyor fakat bunun için bir arkadaşın olması gerekiyor.

GTA Online’da North Yankton’a gitmek

GTA Online oyununda North Yankton’a gitmek için öncelikle yeni bir oyuna başlamak ve ilk görevde garaj kapısına kadar gelmek gerekiyor. Dışarı çıktıktan sonra bir oyun arkadaşının oyun daveti atması gerekiyor. Bu aşamada arkadaşın davetinin kabul edilmesi ve oyuna girilmesi gerekiyor. Online oyun başladıktan sonra karakter evde doğmuş olacak. Buraya kadar her şey normal, online oyun şehirde başlıyor.

Bu aşamadan sonra oyuncunun yapması gereken North Yankton’a gitmek. Görev sırasında online oyuna bu şekilde geçiş yapıldığında North Yankton ortadan kaybolmadığı için buraya ulaşmak mümkün oluyor. North Yankton’a gitmek araba ile mümkün değil çünkü bölgenin bulunduğu yer gökyüzünde yer alıyor. Buraya ulaşmak için bir uçak veya helikopterin tercih edilmesi gerekiyor. Şunu belirtmek gerekiyor ki helikopter almak keşfin daha rahat olmasını sağlar.

GTA Online’da North Yankton’a gitmek

GTA Online’da North Yankton’a gitmek için oyuncular bir uçuş aracı aldıktan sonra hemen uçmaya başlamalı. Oyuncu uçtuktan sonra yükselişe geçmeli. Bir süre yükseldikten sonra dağ benzeri bir görünüme sahip ve tam görünmeyen bir obje havada belirecek. Oyuncu oraya gittiğinde North Yankton’a ulaşıyor olacak. Artık oyuncu arkadaşı ile birlikte burada vakit geçirebilir, burayı keşfedebilir.

North Yankton hakkında bilgi vermek gerekirse burası, bazı görevlerde karşımıza çıkan ve farklı bir şehir olarak yer alan gizli bir alan. Oyunda normal şekilde gidilmeyen bu bölge yalnızca bazı görevler için geliştirilmiş durumda. Karlı bir bölge olan North Yankton’da birkaç bina, bazı araçlar, mezarlık, ağaçlar ve bazı objeler bulunuyor. Oyuncu çok detaylı tasarlanmayan bu bölgeyi arkadaşı ile birlikte keşfedebilir.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası