GTA Online İçin Yeni İndirimler Geldi

tarafından
381
GTA Online İçin Yeni İndirimler Geldi

Yıllardır büyük bir zevkle oynanan GTA 5 oyununun multiplayer modu olan GTA Online için yeni indirimlerin yapıldığı açıklandı. Sevgililer Günü’nde başlayan bu indirim furyasıyla birlikte yeni kostümlerinde envantere eklendiği açıklandı. GTA Online oynayan oyuncuları artık yeni kostümler bekliyor. Bu sayede oyundaki çeşitlilik arttırılmak amaçlanmış ve oldukça yerinde bir yenilik oldu. Çünkü yıllardır süregelen bazı kalıpların dışına çıkmak gerekiyordu. Rockstar Games’de bunu iyi gördü ve indirimlerle birlikte yeni birçok kostümlerinde eklendiğini açıklayarak tüm GTA severleri memnun etti.

Online oyunlarda adından sıkça bahsettiren Rockstar Games, Red Dead Online ile girdiği bu yolda sürekli yeni başarılar elde ederek hem kendi camiasını hem de oyuncu kitlesini memnun etmeyi başardı. Rockstar Games yaptığı açıklamada, yeniliklerin süreceğinden ve zaman zaman envantere yeni eşyalar ekleneceğinden bahsetti. Daha çok PC platformunda oynanan GTA 5 oyunu için yapılan indirimler ve güncel satış fiyatları ise şöyle:

– Ballistic Equipment – %30 indirim

– All Valentine’s Day Content – %30 indirim

– Ocelot Ardent – %30 indirim

– Bunkers – %40 indirim

– HVY Nightshark – %30 indirim

– Mobile Operations Center – %40 indirim

– Dune FAV – %30 indirim

– Mk II Weapon Upgrades – %40 indirim

– Bravado Half-Track – %30 indirim

– All Weapons at Ammu-Nation – %30 indirim

– Anti-Aircraft Trailer – %30 indirim

– Weaponized Declasse Tampa – %30 indirim

Oyun dünyasının diğer haberlerine ulaşmak için Haberler kategorimize göz atmanızı öneririz.

Bir önceki yazımız olan Epic Games Yükselişe Geçiyor ! başlıklı makalemizde acemioyuncu, Epic Games ve Fortnite hakkında bilgiler verilmektedir.