GTA Online haftalık güncellemesi Slamtruck’ı tanıtıyor

gta slamtruck

Los Santos‘ta sıfırlama günü ve bu tek bir anlama gelebilir. GTA Online oyuncuları, neyin yeni, indirimli olduğunu ve para kazanmak için en iyi potansiyeli sunduğunu görmek için suç oyununa giriyor. Rockstar, GTA Online haberinde kendi toparlamasını sağladı , ancak çoğu insan bundan önce sıfırlama gerçekleştiği için beklememeyi tercih ediyor.

Bu haftaki en önemli eklemelerden biri Slamtruck adlı yeni bir otomobil. Özellikle güzel görünüyor mu? Hayır, pek değil, ama çarpan bir kamyon ve hepimiz bunun için buradayız. Bu canavarı garajınıza eklemek istiyorsanız, oyunda 1.3 milyon dolara Southern San Andreas Super Autos‘tan alabilirsiniz.

Yeni Slamtruck‘ınız için biraz para toplamak istiyorsanız, bunker satış görevlerinin çift ödül sunduğunu bilmelisiniz. Bu tür görevlerde yeniyseniz, bunlar genellikle para için hisse senedi toplamayı ve değiştirmeyi içerir. Sığınaklar ve sığınak yenilemelerinde %40 indirim olduğu için bu haftaya girmek için iyi bir hafta. Bunker araştırma hızı da iki katına çıkarıldı.

Bu hafta GTA 5 podyum arabası , Slamtruck olmasa da güzel olan Peyote Custom. İndirimde başka neler olduğunu görmek isterseniz, aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz:

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası