GTA 6 Çıkış Tarihi Hakkında Kötü Söylentiler Var

gta v nopixel

Yeni söylentiler GTA 6 çıkış tarihi hakkında kötü haberler içeriyor. Grand Theft Auto hayranları, Rockstar Games’in yakında GTA 6’yı tanıtmaya hazırlandığı spekülasyonlarına kapıldılar, bu da bir GTA 6 çıkış tarihi çok uzak olmadığını gösteriyor. Bununla birlikte, önde gelen bir endüstri içerisinden ve bilgi sızıntısına göre, oyun hala en az dört ila beş yıl daha sürecek. Başka bir deyişle, yakın zamanda ortaya çıkmayacak. Aslında, eğer bu doğruysa, 2026 veya 2027’ye kadar yayınlanmayacak, ki bu muhtemelen PS5 ve Xbox Series X neslinin sonuna doğru olacak.

Yapılacak işler sırasında, Rockstar Games büyüklüğündeki bir şirketin, oyun geliştirmenin bir parçası olan ve oyun geliştirmenin bir parçası olarak düzenli olarak oyun testçileri işe aldığını fark edildi. Ayrıca, bu bir oyun için olsa bile, muhtemelen önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi planlanan PS5 ve Xbox Series X için GTA 5’in geliştirilmiş sürümü olduğunu da kaydedildi.

Bunların hepsi söylendi, bu spekülasyonun ne kadarının doğru olduğu kesin olarak net olmadığını belirtmekte fayda var. Rockstar Games, yayınlandığı anda bu yorum veya onu harekete geçiren spekülasyonlar hakkında yorum yapmadı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası