GTA 5 Twitch’de Yine Birinci

gta v nopixel

Bir GTA Online rol yapma sunucusuna yapılan en son güncelleme, Grand Theft Auto 5‘i bu hafta Twitch listelerinin en üstüne çıktı. GTA 5 bir dakika boyunca, açık dünya oyunu 400.000’den fazla kişi tarafından canlı olarak izleniyordu.

Ocak ayının sonunda yeni bir fragman, geçici bir San Andreas‘ta rol oynamak için tasarlanmış bir GTA Online sunucusu olan NoPixel 3.0 GTA RP sunucusunun piyasaya sürüldüğünü müjdeledi. Oyuncular, bu MMORPG oyun benzeri ekosistemde var olan suçlular, polisler, sadece geçinen sıradan insanlar olabilir . Sunucu, FiveM modlama çerçevesi kullanılarak yapılır ve özel bir gönüllüler ekibi tarafından desteklenir.

Sunucu açık, ancak iki ila dört haftalık bir bekleme süresiyle giriş izni almak için NoPixel web sitesi üzerinden başvurmanız gerekiyor. Bununla birlikte, bu biraz sınırlı kullanılabilirlik işe yaradı, çünkü Cuma günü 413.000 izleyici, Grand Theft Auto 5 oynayan yaratıcıları Twitch‘te izliyordu. NoPixel‘in cazibesinin bir parçası da ortak olması, içerik oluşturucuları izliyor ve ardından dünyaya kendiniz giriyorsunuz deneyimde paylaşım. Suç oyununu oynayan mevcut miktarın dört katı olduğu düşünüldüğünde, yarattığı zirve oyuncu tabanı arasında oldukça heyecanlı olduğunu gösteriyor.

GTA 5 RP NoPixel Fragmanı

İşte Twitch’te ayakta duran GTA 5’ten bir ekran görüntüsü:

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası