GTA 5 Türkçe Yama 2020

Yılların en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan GTA serisinin son oyunu olan gta 5 her gün daha fazla oyuncu toplamayı başardı. Sizler de Gta 5 türkçe yama için sizlere vereceğimiz yönlendirmeler ile oyunu tamamen Türkçeleştirip oyun keyfinize devam edebilirsiniz. Merak edilen diğer bir konudan da bahsedecek olursak gta 6 ne zaman çıkacak sorusu hepimizi heyecanlandırıyor. Sitemiz içerisinde yapmış olduğumuz haberleri takip ederek gta 6 haberlerini de okuyabilirsiniz.

Gta 5 Türkçe Yama

 Aşağıda vermiş olduğumuz linkten gta 5 Türkçe Yamayı indirebilirsiniz.

https://www.dosyaupload.com/gqcP

Gta 5 Türkçe Yama Kurulumu

  • Adım 1: OpenIV programını indirin, kurun ve açın. GTA V’in “Windows” platformunu seçin. GTA V dizinini sorduğunda ise GTA V’in PC de kurulu olduğu dizini seçin.
  • Adım 2: Program aktif olduğunda ise yukarıdaki menüden “Tools” sekmesine gidip “ASI Manager“a tıklayın. Açılmış olan pencerede “ASI Loader” ve “OpenIV.ASI” için “Install” tuşuna basarak ikisini kurun, onay penceresi çıkarsa onaylayın.
  • Adım 3: Yine “Tools“a gelip “Package Installer“a basın. İndirilmiş olduğunuz “.oiv” yama dosyasını seçin, ardından “Install” a basın. Karşınıza klasör seçenekleri geldiğinde ise “mods folder” seçeneğini seçin. Kurulumu başlatabilirsiniz.
GTA 5 türkçe yama

Gta 5 Türkçe yamayı aktif edemeyen arkadaşlarımız yorumlarda da yaşamış olduğu sıkıntıları belirtebilirler. Sizlere bu konuda her türlü yardımı da etmeye hazır durumdayız.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası