GTA 5 Türkçe Yama 2020

tarafından
119
GTA 5 Türkçe Yama 2020

Yılların en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan GTA serisinin son oyunu olan gta 5 her gün daha fazla oyuncu toplamayı başardı. Sizler de Gta 5 türkçe yama için sizlere vereceğimiz yönlendirmeler ile oyunu tamamen Türkçeleştirip oyun keyfinize devam edebilirsiniz. Merak edilen diğer bir konudan da bahsedecek olursak gta 6 ne zaman çıkacak sorusu hepimizi heyecanlandırıyor. Sitemiz içerisinde yapmış olduğumuz haberleri takip ederek gta 6 haberlerini de okuyabilirsiniz.

Gta 5 Türkçe Yama

Gta 5 türkçe yama

 Aşağıda vermiş olduğumuz linkten gta 5 Türkçe Yamayı indirebilirsiniz.

https://s4.dosya.tc/server10/o7utom/GTA_5_Turkce_Yama_-_OyunPixel.rar.html

Gta 5 Türkçe Yama Kurulumu

  • Adım 1: OpenIV programını indirin, kurun ve açın. GTA V’in “Windows” platformunu seçin. GTA V dizinini sorduğunda ise GTA V’in PC de kurulu olduğu dizini seçin.
  • Adım 2: Program aktif olduğunda ise yukarıdaki menüden “Tools” sekmesine gidip “ASI Manager“a tıklayın. Açılmış olan pencerede “ASI Loader” ve “OpenIV.ASI” için “Install” tuşuna basarak ikisini kurun, onay penceresi çıkarsa onaylayın.
  • Adım 3: Yine “Tools“a gelip “Package Installer“a basın. İndirilmiş olduğunuz “.oiv” yama dosyasını seçin, ardından “Install” a basın. Karşınıza klasör seçenekleri geldiğinde ise “mods folder” seçeneğini seçin. Kurulumu başlatabilirsiniz.

 

GTA 5 türkçe yama

Gta 5 Türkçe yamayı aktif edemeyen arkadaşlarımız yorumlarda da yaşamış olduğu sıkıntıları belirtebilirler. Sizlere bu konuda her türlü yardımı da etmeye hazır durumdayız. Oyun pixel sizler için bütün gerekli olan dosyaları ve yönlendirmeleri güzel bir şekilde hazırladı. İyi oyunlar diliyoruz Piksellendiniz.

Bir önceki yazımız olan Call of Duty Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde call of duty 2 sistem gereksinimi, Call of duty black ops 2 sistem gereksinimleri ve call of duty black ops 2 sistem özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.