GTA 5 easter eggleri ile oyunu keşfedin

GTA 5 easter eggleri ile oyunu oynamak ve yeni şeyler keşfetmek daha eğlenceli olmakta. Bu konuda bu detaylardan bahsedeceğiz.

GTA 5 günümüzün en çok oynanan oyunlarından birisi olarak yer alıyor. Kullanıcılar oyunu oynayarak hem gerçekçi grafiklerin tadını çıkarıyor hem de optimizasyonu iyi olan bir oyunu rahatlıkla oynayabiliyor. Günümüzde halen pek çok oyun GTA 5 gibi kaliteli grafiklere sahip değilken aynı zamanda performans sorunlarıyla da dolu olmakta. GTA 5 oynarken bilinmesi gereken pek çok easter egg yer alıyor.

GTA 5 easter eggleri

GTA 5’in ilginç easter egglerinden birisi bir tepede bulunan devasa bir top olarak yer alıyor. Bu turuncu renkli topun ilginç olan özelliği oynanabiliyor olması. Şehrin kuzeyinde yer alan tepede bulunan bir kulübenin üzerindeki turuncu renkli bu topun sapı biraz zorlandığında kırılıyor ve aşağı düşüyor. Yuvarlanarak ilerleyen top ile oynamak mümkün. Karakter ister araba ile ister kendisi topu yuvarlayabiliyor.

İlginç olan bir diğer easter egg Vinewood’da yer alan bir zombi olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular caddede yürürken bir duvarın yanında zombi ile karşılaşabilir. Beyaz bir renge sahip zombi, kanlı görünümü ile kullanıcıları karşılıyor. Oyuncu isterse zombi ile konuşup onunla fotoğraf çekebiliyor.

GTA 5 easter eggleri

GTA 5 easter eggleri arasında yer alan bir detayda GTA San Andreas’a gönderme yapılıyor. Hood Safari kaydında gerçekleşen bu olayda öncelikle göreve başlamak gerekiyor. Görev sırasında araç sürerken oyuncu CJ ve Grove Street çetesi ile karşılaşıyor. Bu sahnede oyunun ilk görevine gönderme yapılıyor. Bildiğiniz gibi GTA San Andreas’ın ilk görevinde bisiklet sürülüyordu, GTA 5’te de aynı bu şekilde bir detay bulunuyor.

GTA 5’in bir diğer easter egg detayında hayalet bulunmakta. Gece 23’te haritanın sağ üst kısmında yer alan tepeye çıkan oyuncu uçuruma yakın bir konumda hayalet ile karşılaşıyor. Yaklaştıkça kaybolan hayalet, telefonu açınca tekrar görünüyor. Diğer ilginç olan kısım ise yerde kan ile yazılmış bir yazı olarak dikkat çekiyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası