Reklam

Reklam

Gran Turismo 7

Gran Turismo 7, 1.17 Yaması Fragmanı Yayınlandı

Kazunori Yamauchi tarafından duyurulduğu üzere, bu hafta yeni bir Gran Turismo 7 güncellemesi geliyor. Sony PlayStation şimdi yeni içeriği gösteren fragmanı yükledi. Yeni güncellemede 3 araç ve bir yarış pisti olacak.

Yamauchi’nin tweet’i şimdiden üç yeni araçla dalga geçmişti. Silüetler, hangi modellerin dahil olduğunu zaten ortaya koyuyor. Artık üç araç modeli resmiyet kazandı:

  • Suzuki V6 Escudo Pikes Peak Special ’98
  • Suzuki Vision Gran Turismo Gr. 3 Sürüm
  • Ford 1932 Yol Arabası

İkonik Suzuki Escudo, çift turboşarjlı 2.5 litrelik V6 motorla geliyor. Bu, yaklaşık 995 hp ve 923 Nm’ye kadar çıkış sağlar. Sırada dört tekerlekten çekişli Suzuki Vision var. Son derece büyük motor, 10.000 rpm’lik bir hızla parlıyor. Son olarak, değiştirilmiş bir Amerikan hot rod olan Ford 1932 Roadster’ı görüyoruz.

Üç yeni yarış arabasının hepsi bu kadar değil: Ayrıca oyuncular New York eyaletinde bulunan “Watkins Glen International” yarış pistini sabırsızlıkla bekleyebilirler. Rota bir yandan sizi yüksek hızda gitmeye davet eden bölümlerden oluşuyor. Öte yandan, ustalaşması zor ve sıkı kıvrımlarla karakterize edilen pasajlar bekleyebilirsiniz.

Bunun dışında üç ekstra menüden söz ediliyor. Toyota 86 ve Honda Type R, 20. seviyeden itibaren mevcuttur ve Wankel motoru 32. seviyeden eklenir.

Güncellemeyi ne zaman indirebilirsin? Fragman açıklaması bugün Pasifik saatiyle 23:00’te indirmenin mevcut olduğunu belirtiyor. Bu ülkede güncelleme yarın Perşembe sabah 8’de indirilebilir.

Gran Turismo 7, 1.17 Yaması Fragmanı

Gran Turismo 7, 4 Mart’tan bu yana PS5 ve PS4 için mevcut. Gelecekte daha fazla içerik güncellemesi bekleyin. Lansmandan önce bile Polyphony Digital, yarış simülasyonu için birçok lansman sonrası içeriğin planlandığını açıkça belirtti. Gran Turismo 7 inceleme yazımızı da okumayı unutmayın.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası