Godfall’un Yeni Oynanış Videosu Paylaşıldı!

tarafından
7

Godfall’un Yeni Oynanış Videosu Paylaşıldı!

6 Ağustos 2020 Perşembe günü TSİ 23:00’da Sony tarafından tertip edilen State of Play aktifliğinde, Godfall’un kavga et mekaniklerine odaklanan yeni oynanış videosu gösterildi. Ayrıntılar haberimizde.

Counterplay Games tarafından geliştirilen ve Gearbox Publishing tarafından yayıncılığı üstlenilen yeni jenerasyon aksiyon RYO reyinu Godfall hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. PlayStation 5’e ilk olarak duyurulan reyin olma özelliğini taşıyan Godfall, buna karşın PlayStation 5 özel bir reyin değil. Reyin PC platformlarında da bizlerle buluşacak. Reyin hakkında yeni gelen bilgiler, Sony tarafından PS4 ve PS VR ağırlıklı olmak üzere üçüncü parti ve bağımsız üretimlerden yeni sunumlar kapsayan State of Play aktifliğinden geliyor.

godfall yeni oynanış videosu

Godfall’un Kavga Et Mekaniklerine Genel Bakış

Videoda genel olarak özel kombolar, marifetler, Dual Blades ve Longsword silahlarımız, karşılaştığımız mahlukatların hamle biçimi ve dizilişi ve natürel ki de savaş atmosferini rahatlıkla görebilme fırsatı buluyoruz. Reyin aksiyon kısmındaki akıcılık ve atmosfer bakımından oldukça iddialı gözüküyor.

Godfall Ne Zaman Çıkacak?

Godfall’un henüz fotoğrafı bir çıkış tarihi mevcut değil ancak PlayStation 5 ve PC platformlarına 2020’nin sonlarında çıkış yapması bekleniyor. Yakında reyinla ilgili daha bir hayli bilginin paylaşılacağı söylendi. Çıkış tarihi de bu bilgiler arasında yer alabilir. Haberleri aktüel bir biçimde sitemizden takip edebilirsiniz. İşte Godfall’un yeni oynanış videosu:

Bir önceki yazımız olan Final Fantasy VII Remake’in Satışları 5 Milyon’u Geçti! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.