Ghostrunner 2 PS5, Xbox Series X ve PC için Duyuruldu

ghostrunner

505 Games, PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X | S için Ghostrunner 2’yi duyurdu. İlk Ghostrunner Ekim ayında PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch’te piyasaya sürüldü, ancak yeni oyun yeni nesil donanımdan yararlanacak. Ghostrunner 2 tüm platformlarda 600.000’den fazla kopya sattı ve bu muhtemelen devam oyununa yeşil ışık yakmasında rol oynadı. Yeni oyuna ek olarak, ilk Ghostrunner’ın yeni nesil bir versiyonu da çalışmalarda yer alıyor. Twitter’da paylaşılan bir duyuruda 505 Games, devam oyununda bir önceki Ghostrunner’dan iki katına çıkarılmış bir bütçeye sahip olacağını ortaya koydu.

Şu anda, yaklaşan devam oyunu hakkında çok az bilgi açıklandı. Basın bülteninde bir çıkış tarihi belirtilmedi, ancak ilk Ghostrunner’ın yeni nesil sürümü 2021’in sonunda satışa sunulacak. Yeni nesil yükseltme, oyunu PS4 veya Xbox’ta zaten satın almış olanlar için ücretsiz olacak. Yükseltmenin yayınlanmasından önce, mevcut oyuncuların da dört gözle bekleyecekleri bir dizi başka güncelleme var. Bu yaz yeni bir oyun modunun, yeni paketlerin, yeni bir makyaj paketinin ve daha fazlasının piyasaya çıktığını görecek.

Ghostrunner’a aşina olmayanlar için oyun, cyberpunk ortamında birinci şahıs aksiyon platform oyunudur. Oyuncular, düşmanları alt ederken, duvarda koşarken, zıplarken ve daha fazlasını yaparken Jack the Ghostrunner rolünü üstlenirler. Oyun, geçen sonbaharda güçlü incelemelerle yayınlandı, bu nedenle henüz orijinali oynamamış olanlar, devam oyunu geliştirilirken oynamak etmek isteyebilir. Umarım 505 Games, Ghostrunner 2 hakkında yakın zamanda daha fazla bilgiye sahip olur.

Ghostrunner Tanıtım Videosu

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası