Gears Tactics Bugün Çıkıyor! Xbox Game Pass’e Dahil!

tarafından
38
Gears Tactics Bugün Çıkıyor! Xbox Game Pass’e Dahil!

Gears Tactics uzun zamandır heyecanla beklenen bir oyun ve bugün çıkışını yapıyor. Microsoft’un Game Pass servisine dahil olarak eklenen nadir oyunlardan biri, fakat aynı zamanda Steam üzerinden de satışı bulunmakta. İyi haber Game Pass sahipleri oyunu bugünden itibaren ücretsiz olarak indirerek oynamaya başlayabiliyorlar. Yok ben Xbox One üzerinden oynamak istiyorum diyorsanız biraz beklemeniz gerekecek nitekim oyunun konsol versiyonu henüz çıkmadı ve henüz belli bir çıkış tarihi yok!

Oyundan kısaca bahsedecek olursak, Gears Tactics klasik bir ateş etme oyunundan çok daha fazlası. Adından da anlaşılacağı üzere savaştığınız alanı kontrol edip, birliklerinize emir veriyorsunuz kısaca tam XCOM havasında bir oyun. Oyunu Steam üzerinden 92TL gibi bir fiyata satın almanız mümkün fakat oyuncular arasında ilk günden %45’lik bir beğenme oranı olduğunu belirtelim.

Microsoft geçtiğimiz günlerde Game Pass servisine bir çok yeni oyun eklemeye karar verdi. Gears Tactics ile birlikte Gato Roboto, Deliver Us The Moon, Hyperdot, ve Levelhead gibi oyunlar Game Pass’e dahil oldu. Belki de bahsi geçen oyunları henüz duymadınız fakat Mayıs ayında gelecek ve sadece Game Pass’in konsol versiyonuna eklenecek Red Dead Redemption 2‘yi duymuşsunuzdur. Game Pass bilgisayar versiyonunun şimdiki fiyatı indirimli olarak 14.99TL. Eğer Xbox Live Gold’un yanı sıra 100’ün üzerinde yüksek kaliteli konsol ve bilgisayar oyununa sınırsız erişim isterseniz; Game Pass Ultimate‘i 44.99TL gibi bir fiyata satın almanız da mümkün.

Bir önceki yazımız olan Düşük sistem gereksinimli oyunlar – 7 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.