Game Of Thrones Winter Is Coming™ Tüm Dünyada Yayında

Game of Thrones

Yoozoo Games, Emmy® ödüllü HBO® dizisinin lisanslı strateji PC browser oyunu Game of Thrones ’u yayınladı. Oyuncular Yedi Krallığı temsil eden lord ya da leydi unvanlarıyla Westeros’un Demir Taht’ına oturmaya çalışacakları epik bir yolculuğa çıkacaklar.

Dünyanın lider oyun geliştiricisi ve dağıtımcılarından Yoozoo Games, Game of Thrones Winter is Coming™ oyununu dünya çapında yayınladığını duyurdu. Bu gerçek zamanlı strateji, PC browser oyunu Warner Bros. Interactive Entertainment ve HBO® lisansıyla oyuncuların beğenisine sunuluyor. Oyun şu an İngilizce dilini desteklemekte. Diğer diller de yolda.

HBO, Warner Bros. Interactive Entertainment ve Yoozoo Games, devasa ölçekli bir Westeros yaratmak için el ele vererek Yedi Krallığın diziden de bildiğimiz önemli yerlerinin ve kalelerinin de bulunduğu uçsuz bucaksız ve eşsiz bir çok oyunculu dünya ortaya çıkardı. Hikâye, Eddard Stark’ın ölümüyle başlıyor. Oyuncular onun yerine geçecek bir lord ya da leydi olacaklar.

Game of Thrones Winter is Coming strateji her şeyden önce geliyor. Oyuncular fethedilemez bir kale ve muzaffer bir ordu sahibi olmaya çalışırken, dizinin ikonik karakterlerinden yardım alacaklar. Oyuncular ilerledikçe, Demir Taht’a oturmak için gereken kudret, parayı ve nüfuzu kazanacaklar.

Engin Westeros coğrafyasında sizi bekleyen pek çok Game of Thrones karakteri var. Her biri farklı yeteneklere, kendi askerlerine ve halkına sahip. Oyuncuların dost seçerken iki kez düşünmesi gerekecek. Bu oyunda hakimiyete giden yol nüfuz ve entrikalardan geçiyor.

Oyuncular arkadaşlarını davet ederek ordu kuracak, diğer Westeros lord ve leydileriyle savaşıp kalelerini fethedecek. Nihayetinde Yedi Krallığın hükümdarı olmayı başarabilen oyuncu, Demir Tahtı hükmüne yaraşır bir şekilde düzenleyip geliştirebilecek. Westeros’da sizi 30 farklı iklim ve hava koşulu bekliyor. Bu kıtanın görüntüsü, en az liderleri kadar hızlı değişiyor.

Bazı oyun modlarında oyuncular diziden en sevdikleri anları canlandırabilecek ve Game of Thrones hikâyesini yeniden yazacaklar. Çeşitli PvE görevleriyle açılmayı bekleyen gizli hikâye serileri de oyuncuları bekleyen sürprizler arasında. Gezgin haydut güruhları ve suikastçılara karşı vereceğiniz mücadeleler sonunda kıymetli ödüller kazanacaksınız.

Game of Thrones Winter is Coming’in CGI fragmanını izleyin ve hemen şimdi oyuna başlayın!

YOOZOO Games hakkında

Oyun geliştirme ve dağıtımında uzman YOOZOO Games, 2009 yılında Lin Qi tarafından, dünyadaki tüm oyunculara ilham verme hedefiyle kuruldu. Genel merkezimiz Şanghay’da olup, Hindistan’dan Almanya’ya pek çok ülkede bulunan ofislerimizle güçlü bir küresel dağıtım ağı sağlamaktayız. YOOZOO, şimdiye dek çeşitli platformlarda kayıtlı oyuncu sayısı 1 milyarı aşan Legacy of Discord – Furious Wings ve League of Angels serisi gibi yapımlara imza attı. Oyunlarımızın ortak hedefi, oyuncularımıza unutulmaz anlar yaşatmak ve onlara dünya klası fikri mülkiyetlerimizle yeni tecrübeler sunmak.

Resmî Site: http://www.yoozoo.com/

Küresel Oyun Portalı: https://www.gtarcade.com/

Taht Oyunları Kış Geliyor Facebook: https://www.facebook.com/GOTWinterIsComingBrowser/

Taht Oyunları Kış Geliyor Twitter: https://twitter.com/got_coming

Taht Oyunları Kış Geliyor YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCU9sm-DK8Ub1xmmCXVEJ6vw

Warner Bros. Interactive Entertainment Hakkında

Warner Bros. Interactive Entertainment, bir Warner Bros. Home Entertainment, Inc. şubesi olup, konsol, taşınabilir, mobil ve PC tabanlı platformlar için hem dâhilî hem üçüncü şahıs oyunlar başta olmak üzere türlü eğlence içeriklerinin yayım, geliştirme, lisans ve dağıtım işlerini üstlenmektedir.

HBO Licensing & Retail Hakkında

HBO Licensing & Retail, bir Home Box Office, Inc. şubesi olup, HBO’nun küresel izleyici kitlesine en sevilen dizilerle etkileşime geçmenin yeni ve heyecan verici yollarını sunma amaçlı, sınıfının en iyisi lisanslarla ortaklık hâlinde bulunmaktadır. Kuruluş, Game of Thrones, VEEP, Sex and the City, Silicon Valley, Insecure, The Sopranos, Big Little Lies, True Blood gibi pek çok marka hâline gelmiş, ödüllü HBO programlarını kullanarak resmî lisanslı ürünler, inovatif ticari programlar, perakende etkileşimler ve canlı, devasa tecrübeler oluşturmaktadır.  HBO Licensing & Retail kuruluşunun çalışmaları, koleksiyonluk ürünler, giyim, yayımcılık, canlı etkinlikler, dijital oyunlar, moda ve güzellik işbirlikleri, lüks aksesuarlar gibi geniş bir skalada seyretmektedir. Resmî HBO ürünleri dünyanın her yerindeki perakende mağazalardan satın alınabilirler. ABD’de çevrimiçi satış yapan http://store.hbo.com ve devrim niteliğindeki HBO perakende merkezi HBO Shop®, New York şehrinde 42nd and 6th Avenue adresinde ikâmet etmektedir.

Game of Thrones Hakkında

George R.R. Martin’in dünya çapında ses getiren kitap serisi Buz ve Ateşin Şarkısı’ndan esinlenerek yapılan Emmy Ödüllü HBO dizisi Game of Thrones’ta krallar ve kraliçeler, şövalyeler ve hainler, yalancılar ve soylular, ardı arkası kesilmeyen bir kedi fare oyununda Westeros’un Yedi Krallığının hâkimi olma çabası içindeler. Efsane dizinin hikâyesi, ihanet ve asalet, aile ve şeref, hırs ve aşk, ölüm ve hayatta kalma gibi kavramları harmanlayarak dünyanın dört bir yanından izleyicileri etkileyerek televizyonun en sevilen dizilerinden biri olmayı başardı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumları Göster (8)

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası