Forza Street, Android ve iOS için Ücretsiz Olarak Yayınlandı

tarafından
29
Forza Street, Android ve iOS için Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Uzun bir süredir Windows üzerinde oynanabilir olan sevilen yarış oyunu Forza Street, sonunda Android ve iOS için de yayınlandı. Üstelik mobil platformlarda bu oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Sinematik bir yarış oyunu tecrübesi sunan oyun, birçok araç ile de oyuncuların uzun süre vakit geçirmesini sağlıyor. Forza Street, App Store, Play Store ve Galaxy Store marketlerinde indirilebilir durumda. Popüler yarış oyunları ile kıyaslandığında üst düzey grafiklere sahip olmayan oyun, yine de oldukça tatmin edici bir oynanışa sahip diyebiliriz. Ayrıca oyun içerisinde bulunan modlar ve modifiye seçenekli oldukça dikkat çekiyor.

Xbox Live ile oyuna giriş yapanlar, ücretsiz olarak 1000G oyun içi para ile başlangıç yapabiliyor. Ayrıca bu şekilde giriş yapanlar çapraz platform üzerinde hesabına erişebiliyor ve oynayabiliyor. Ayrıca oyunun yayınlanmasının ardından ilk 30 gün içerisinde oyuna giriş yapanlar 2017 Ford GT‘ye de ücretsiz sahip olabiliyor. Oyunu Galaxy Store üzerinden indirirseniz Ford Mustang GT, Galaxy S20 telefona sahipseniz de Chevrolet Corvette C6 sahibi olabiliyorsunuz.

Oyunu Android telefonunuza indirmek için buraya, iOS için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Peki siz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz. Sen de bizi takip ederek, sen de teknolamaya devam et!

Bir önceki yazımız olan Ekim Ayında Çıkacağı Açıklanan Dirt 5 ile İlgili Yeni Bilgiler Paylaşıldı başlıklı makalemizde dirt 5, dirt 5 120 Hz ve dirt 5 çıkış tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.