Forza Horizon 4 Steam’de Yayınlanacak

forza horizon 4

Gerçekten açık yolun doyumsuz heyecanını deneyimlemek söz konusu olduğunda, Forza Horizon 4 kraldır. Şu anda, Playground Games‘in açık dünya oyununu PC’de deneyimlemek, Microsoft Store veya PC için Xbox Game Pass‘te sadece mümkün, ancak önümüzdeki ay Forza Horizon 4 Steam‘e geldiğinde bu durum değişecek.

Microsoft, Forza Horizon 4‘ün Steam 9 Mart’ta satışa sunulacağını duyurdu. İki genişleme paketi olan Fortune Island ve Lego Speed ​​Champions ile birlikte satışa sunulacak ve planlanan bir Hot Wheels Legends araba paketi daha sonraki bir tarihte hem Steam‘e hem de oyunun Steam dışı sürümlerinde yayınlanacak.

Daha önce hiç oynamadıysanız, Forza Horizon 4, serinin bilinen ve değişen bir sezon sistemine eklediği açık dünya sürüş aksiyonunu kesinlikle denemelisiniz, böylece ilkbahar, yaz, kış ve sonbaharda İngiltere kırsalını deneyimleyebilirsiniz. Değişen ortamın, nereye gidebileceğiniz ve oraya nasıl gideceğiniz üzerinde etkisi vardır ve yarış oyununun hikaye kampanyasında oynarken her şeyden biraz daha fazlasını göreceksiniz .

Forza Horizon 4
Forza Horizon

Forza Horizon piyasaya sürüldüğünden bu yana büyüdü ve Halo, Final Fantasy XV ve Cyberpunk 2077 ile bazı eğlenceli araç geçişleri de dahil olmak üzere bir dizi yeni araç ekledi .

Ayrıca Eliminator adında 72 arabalık bir ‘battle royale’ modu da var Mini Cooper’da ile haritaya düşeceksiniz ve en iyi slotu kazanmak için sürüşünüzü yükseltmeniz ve diğer oyunculara yarışlarda meydan okumalısınız.

Forza Horizon çok eğlencelidir, bu yüzden Steam‘de bulunmadığı için bundan kaçınıyorsanız, yola çıkma şansınız yakında geliyor. Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri ise ayrıntılı olarak sitemizde yer verdik.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası