Forza Horizon 4, 3 yeni araba geliyor

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4, bu hafta kilidi açılacak üç yeni arabayı tanıtan başka bir içerik güncellemesi gelecek. Bunlardan biri, çok talep edilen 2020 Corvette C8 olacak.

2020 Corvette C8

2020 Corvette C8, orta motorlu bir V8’dir ve ona üstün yol tutuşu ve denge sağlar. Bu iyi bir şey, çünkü bu V8 motoru 495 beygir gücü ve 470 pound-feet tork üretiyor ve sadece 2,8 saniyede 0-60 mil hızla roket atmasına izin veriyor. Bu, orta motor tasarımına sahip ilk Corvette ve Chevy’nin yeni spor arabasını dünyanın en popüler süper otomobillerinden bazılarını içeren lige koyuyor ancak daha egzotik kardeşlerinin maliyetinin çok altında.

Forza Horizon 4‘te dolaşabileceğiniz versiyon, ayırt edici bir ön tampon ve spoylerin yanı sıra hoş bir küçük performans artışı içeren isteğe bağlı Z51 performans paketine sahiptir. Yaz sezonunda Yeni Yolları Bul sezonu şampiyonasını tamamlayarak kilidini açabileceksiniz.

1990 Camaro IROC-Z

Bu yazımızı da inceleyin !

Bir sonraki güncellemede ayrıca 1990 Camaro IROC-Z geliyor. Bu, alçak bir profil, uzun bir kaput ve geniş bir dingil mesafesine sahip başka bir klasik Amerikan güçlü arabası. Bu, virajlarda kaygan olacak (eğer bu muhabirin daha sonraki bir model Z28’deki deneyimi yaşanacak bir şeyse), ancak Forza Horizon 4, içinde bir fikir edinmek için mükemmel bir yarış oyunudur . Festival şarkı listesinin kış sezonunun %50’sini tamamlıyor.

Honda S800

Son olarak Honda’nın bir motosiklet üreticisi olarak hayatını geçirdikten sonra yaptığı ilk otomobillerden birini temsil eden, 1966 model üstü açık bir araba olan Honda S800‘ü de ekliyor. Bu soy, S800’de 800cc sıralı 4 silindirli bir motor biçiminde mevcuttur.

Bu sadece 70 beygir gücü üretiyor, ancak küçük arabayı Forza Horizon 4‘ün İngiltere kırsalındaki tepelere çıkan dar virajlarda vızıldayarak göndermek için yeterli. Bu motoru bir ralli motoru ve garajdaki bazı off-road lastikleri ile değiştirebilirsiniz, ancak görünüşe göre oldukça iyi bir sahil yarışçısı olur. Bahar şenliği çalma listesinde O 70’ler Şampiyonasını tamamlayarak kilidini açın.

Seri, 14 Ocak’ta gelecek ve %50’yi tamamladığınızda size Backstage Pass oyundaki en nadir arabalardan bazılarına biletini kazandıracak.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası