Fortnite’tan Atlantis bölgesi için bir ipucu daha geldi!

tarafından
23
Fortnite’tan Atlantis bölgesi için bir ipucu daha geldi!

Black Manta kostümünün tanıtımı için yayınlanan videoda oyuncular Fortnite’tan Atlantis bölgesi için bir ipucu geldiğine inanıyorlar.

Bilgi madencilerinin elde ettiği bilgiler ışığında Aquaman‘in kraliyeti olan Atlantis bölgesinin büyük ihtimalle oyuna ekleneceğini bilmiştik. Mevzu hakkında Epic Games cephesinden de bazı ipuçları gelmeye devam ediyor. Yeniden daha evvelinde oyuna ilave edileceği bilgi madencileri tarafından ortaya çıkartılmış olan Aquaman’in baş düşmanı Black Manta‘nın kostümü hakkında yayınlanan bir videoda verilen ileti dikkatli gözlerden kaçmadı.

Videonun sonundaki arka tasarı oyunculara göre Atlantis’in ilk fotoğrafı görsellerinden oluşuyor. Haritada yer almayan yapıların görülebildiği arka tasarı suların çekilmesi ile ortaya çıkacak yeni bölgelerden birinin de Atlantis olabileceği ihtimalini çoğaldırıyor. Elbette bu olasılığa bilgi madencilerinin daha evvel yaptığı sızıntılar da ilave edilince ihtimal daha da çoğalıyor.

Bir önceki yazımız olan Ağır Taarruz Tüfeği Fortnite’a geri dönüyor olabilir! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.