Fortnite’taki araçların istatistikleri ortaya çıktı

tarafından
44

Fortnite’taki araçların istatistikleri ortaya çıktı

Emin bilgi madencileri Fortnite’taki taşıtların can, zırh ve benzin kapasitesi gibi istatistiklerini ortaya çıkarttılar.

Kısım 2 sezon 3’şöhret başlaması ile beraber Fortnite’ta oyun alanı sular altında kalmış olup şimdilik vasıtalar için pek uygun görünmese de bu vaziyet ilerleyen günlerde değişecek. Hem bilgi madencilerinin sızdırdığı bilgiler, hem de Epic Games cephesinden gelen söylemler bizlere sular çekildikçe yeni oyun alanları ile beraber yeni taşıtlara kavuşacağımızı da gösteriyor.

Car stats via @HYPEX from r/FortniteLeaks

Bilgi madencileri de kullanabileceğimiz bazı taşıtların istatistiklerine oyun dosyaları arasında erişmeyi muvaffak oldular. Bilgiler arasında en dikkat sürükleyeni ise taşıtlara yakıt dayanağı da yapmamızın lüzumlu olabilecek olması. Fortnite hakkındaki isabetli sızıntıları ile tanınan bilgi madencisi iFireMoney geçtiğimiz senenin sonlarında oyuna benzin bidonlarının ilave edileceğine dair bir ipucu bulmuştu. Epic Games‘in uzun zamandır üzerinde çalıştığı belirli olan farklılıklar ilerleyen haftalarda karşımıza çıkabilir.

Bir önceki yazımız olan Hunt Showdown Single Player Modu Sonunda Geliyor! başlıklı makalemizde Crytek, Hunt Showdown PvE ve Hunt: Showdown hakkında bilgiler verilmektedir.