Fortnite’ta bazı kullanıcı adları oyunun çökmesine sebep oluyor!

tarafından
22
Fortnite’ta bazı kullanıcı adları oyunun çökmesine sebep oluyor!

Oyuncuların dikkatleri neticesinde ortaya çıkan bir kusura göre Fortnite‘ta bazı kullanıcı isimleri oyunun doğrudan etkilenmesine neden oluyor.

Bir Reddit kullanıcısı tarafından ortaya çıkartılan ve öbür Fortnite oyuncularından da takviye gören bir problem Epic Games‘in başını azıcık ağrıtacak gibi görünüyor. Maç esnasında isminde muhakkak kişilikler bulunan kullanıcıları öldürürseniz yada onlardan biri tarafından öldürülürseniz oyununuz kimi zaman bir müddet için donarken kimi zaman ise çöküyor.

Dying or Killing someone with a Chinese letter in their name can cause your game to hitch/freeze from r/FortniteCompetitive

Kullanıcı tarafından paylaşılan video da bu yanılgının tek bir sefere mahsus olmadığının delili kalitesinde. Videoda ayrıca sualin yalnız bu sezona mahsus olmadığı da belirtilmiş gidişatta. Öbür Reddit kullanıcıları tarafından da desteklenen bu kusur oldukça ciddi görünüyor. Kusur hakkında henüz Epic Games cephesinden fotoğrafı bir söyleme gelmiş olmasa da yanılgının sıradaki yama ile düzenlenmesi mümkün görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Bedava Superhot: Mind Control Delete Edinmek Mümkün! başlıklı makalemizde Bedava, Mind Control Delete ve superhot hakkında bilgiler verilmektedir.