Fortnite’da Lara Croft Nerede Bulunur?

lara croft

Fortnite’da geçmişte, Iron Man ve Joker gibi çeşitli süper kahramanları ve kötü adamları, Predator ve Ripley gibi sevilen film karakterlerini ve Kratos ve Master Chief gibi video oyunu karakterlerini içeriyordu. İlk Sezon 6’da Fortnite, dünyaca ünlü Tomb Raider Lara Croft ‘u hem açılabilir bir Battle Pass görünümü hem de haritada bulunan 46 NPC görev vericisinden biri olarak oyuna getirdi.

Oyuncular Lara Croft’u Stealthy Stronghold’un harabelerinde bulacaklar. Orada, Altın Külçe karşılığında görevler sunabilir ve oyuncular onu bir maç süresince bir çeşit koruma olarak kiralayabilir. Söylentiler, yakında oyunculara satış için silahlar da dahil olmak üzere başka seçenekler sunacağı konusunda da dolaştı. İşte Fortnite Sezon 6‘da Lara Croft’u ve şu anda sunduğu her şeyi bulabileceğiniz yerler .

Fortnite Sezon 6’da Lara Croft Nasıl Bulunur?

Fortnite Lara Croft

Fortnite 6. Sezon boyunca Lara Croft, Stealthy Stronghold’daki kalıntıları keşfederken bulunabilir. Stealthy Stronghold, 5. Sezonda tanıtılan, adlandırılmış bir POI’dir. Oyuncular onu, Pleasant Park’ın hemen kuzeyinde, Coral Castle ve Craggy Cliffs arasında, adanın kuzey tarafında bulacaklar.

Lara Croft tipik olarak, diğer Sezon 6 NPC’ler gibi, POI’nin batı yakasında nehir kenarında ve yıkıcı binalarla vakit geçirirken, biraz dolaşabilir. Onu daha iyi takip etmek için oyuncular, içinde üç nokta bulunan bir konuşma balonu için mini haritayı izlemelidir. Ona yaklaştıklarında, bu sembol oyunculara POI içindeki tam konumunu sağlamak için görünecektir.

Oyuncular Lara ile konuştuğunda, bazen ücretsiz ödüller, özellikle bandajlar sunacaktır. Ayrıca her biri 10 Altın Külçe karşılığında Bandaj satıyor. Lara’nın oyuncuların kabul edebileceği iki görevi vardır. Bunlar Deal Bow Hasar , 120 Altın Bars ödüllendirir ve Arama Sandıklar 80 Altın ödüllendirir. Oyuncular, Gold Bar görevini tamamlamak için yardım isterlerse, yakındaki Hazine Sandıklarının konumlarını ortaya çıkaran satın alma seçeneğine sahiptir. Bu oyunculara 10 Altın Külçe’ye mal olur.

Lara Croft Fortnite

Oyuncular, maç sırasında kendilerine yardımcı olması için Lara Croft’u kiralayabilirler. Bu hizmet her seferinde 95 Altın Külçe tutmaktadır. Epic Games’in Fortnite’a yeni yaylar eklediğine dair söylentiler var, bunlardan biri Lara ile ilişkilendirilecek ve ondan satın alınması gerekebilir. Ancak, henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Lara Croft bir geçiş olarak görünür de Fortnite 25.yıl dönümü kutlaması için 6. Sezon Savaş Biletinde oynayan tüm oyuncular, 15. Seviyeye ulaştıklarında Lara Croft görünümünün kilidini açacaklar. Bu görünüm, diğer iki kilidi açılabilir stille birlikte geliyor: 25. yıl dönümü Lara Croft ve klasik Lara Croft. Bunlar, Savaş Geçişinde ilerleyerek ve 31 Destansı Görev tamamlayarak açılabilir.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası