Fortnite’a arabaların ekleneceği kesin tarih açıklandı!

tarafından
6
Fortnite’a arabaların ekleneceği kesin tarih açıklandı!

Epic Games Fortnite’a otomobillerin ilave edileceği tarihi nihayet Fortnite’ın fotoğrafı Twitter hesabı üzerinden oyuncular ile paylaştı.

Fortnite haritası kısım 2 sezon 3’şan başlaması ile beraber oldukça büyük bir başkalaşıma uğramıştı. Sular altında kalan haritada seçenek erişim yolları da ortaya çıktı. Bununla beraber bilgi madencilerinin oyun dosyaları arasından elde ettikleri bilgiler oyuna otomobillerin de ilave edileceği istikametindeydi. Bu güne kadar mevzu hakkında pek çok sızıntı yapılmış olsa da Epic Games cephesinden fotoğrafı bir söyleme gelmemişti. Ancak nihayet elimizde otomobillerin oyuna ne zaman ilave edileceğine dair kesin bir tarih var.

Paylaşılan gönderiye göre 5 Ağustos Çarşamba günü yapılacak olan aktüelleme ile beraber oyuncular otomobillere kavuşacaklar. Gönderide ayrıca oyuna ilave edilecek olan otomobillerden biri olan Whiplash oyuncuların alkışına sunulmuş vaziyette. Whisplash’in oyuna ilave edilecek otomobillerden en süratlilerinden biri olması bekleniyor. Bakalım aktüelleme ile beraber bizleri başka ne gibi vasıtalar bekliyor?

Bir önceki yazımız olan Jeff Kaplan Super Smash Bros’a bir Overwatch karakteri eklenmesini önerdi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.