Fortnite Yeni Sezonu Tekrar Ertelendi

tarafından
46
Fortnite Yeni Sezonu Tekrar Ertelendi

Fortnite hayranları tarafından merakla beklenen yeni sezon ve bu sezonla birlikte gelecek olan oyun içi etkinlik, tekrar ertelendi. Ertelenme sebebi ise George Floyd cinayeti ve bu protestolara destek amaçlı olarak gösteriliyor.

Fortnite, bilindiği üzere sürekli oyun içi etkinlikler ve benzeri aktiviteler ile birlikte oyuncuları kendisinde tutmayı başarıyor. “The Device” ismi ile gelecek sıradaki etkinlik ise 3. kez ertelendi. Oyun içi etkinlik şimdilik 15 Haziran tarihine ertelenmişken, yeni sezon ise 17 Haziran tarihine ertelendi.

Epic Games tarafından paylaşılan blog içeriğinde yapılan açıklamalarda, eşitlik, adalet ve yargıya güvendiklerini belirtirken, oyuncular, aileler ve arkadaşların acısına eşlik ettiklerini de ekledi.

Fortnite yeni sezon için 3. defa erteleme gelirken, ilki Nisan ayında gelmişti. İkinci erteleme kararı ise geçtiğimiz hafta açıklanırken, tekrardan bir erteleme kararı yayınlandı. Ayrıca “The Device” isimli etkinlik de yeni sezon ile birlikte ilk defa ertelenmiş oldu.

Fortnite dışında birçok etkinlik ve teknoloji de gerek korona virüs, gerekse de Amerika’daki protestolar sebebi ile ertelendi. Bunların başında PS5 lansmanı varken, hemen peşinden Android 11 tanıtımı geldi. Sırada neler olacak hep birlikte göreceğiz.

Peki sen ertelenen içerikler ve protestolar konusunda ne düşünüyorsun? 2020 yılını bitirebilecek miyiz yoksa sağdan soldan patlak verecek yeni fikirlerin var mı? 🙂 Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla teknoloji haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Bir önceki yazımız olan Project Cars 2, Steam’de İndirime Girdi başlıklı makalemizde project cars 2 büyük indirim, project cars 2 indir ve project cars 2 indiri hakkında bilgiler verilmektedir.