Fortnite Tenet filmi işbirliği ile bir kez daha karşımıza çıkabilir

tarafından
4
Fortnite Tenet filmi işbirliği ile bir kez daha karşımıza çıkabilir

Fortnite Tenet ile daha evvel yaptığı işbirliklerinin yanı gizeme daha değişik ve büyük bir faallikle de oyuncuları donakaltacak gibi görünüyor.

Ünlü rejisör Christopher Nolan‘ın merakla beklenen yeni filmi Tenet fragmanı ile karşımıza ilk olarak Fortnite içerisinde çıkmıştı. Hem oyun hem de sinema dünyası için bir ilk olan bu vaka gerek sinema sevler, gerekse de oyuncular tarafından oldukça değişik bulunmuş ve büyük alkış toplamıştı. Ancak Fortnite Tenet ile olan işbirliği mevzusunda bu kadarla da kanaat etecek gibi görünmüyor.

Oyuna yapılan son aktüelleme ile beraber haritanın muhakkak bir bölgesine saklanmış olan ipucu muhtemel bir Tenet işbirliğinin daha iletisini veriyor. Elbette bu ipucu dikkatli oyuncuların gözlerinden de kaçmadı. Turuncu bir çanta üzerinde duran acayip biçimli cisme yanaşmadan evvel müziğin de metamorfoz göstermesi dikkat çekici bir detay. Daha evvel değişik filmler ile yaptığı işbirliklerinde Fortnite filmden şahsiyetleri, nesneleri ve silahları oyun kâinatına dahil etmeyi muvaffak olmuştu. Bakalım merakla beklenen Tenet’in Fortnite’a misafir olması vaziyetinde karşımıza neler çıkacak?

Bir önceki yazımız olan Fortnite, Apple ve Google’a Dava Açıyor başlıklı makalemizde Fortnite hakkında bilgiler verilmektedir.