Fortnite Sahne Işığı konser serisi başlıyor

tarafından
4
Fortnite Sahne Işığı konser serisi başlıyor

Fortnite Sahne Işığı konser ivedisi ile beraber oyuncuları deli bir parti tecrübeyi için Ana Sahne’de buluşmaya davet ediyor.

13 Eylül Pazar günü ülkemizde gece yarısı asıllaşacak olan konserde sahneye çıkacak ad şanlı laf yazarı ve rap müzik sanatçısı Dominic Fike olacak. Şarkıcının Los Angeles‘taki canlı performansı Fortnite’ın Sahne Işığı konser serisinin ilk halkası olan bu faallikte canlı olarak yayınlanacak. Konseri kaçıran oyuncular için ise 13 Eylül saat 06:00 ve 20:00‘da konser tekerrürleri yeniden Ana Sahne’de hakikatleştirilecek.

Fortnite Sahne

Sahne Işığı konser serisine katılacak olan sıradaki adlar ise şimdilik gizemine gözetiyor. Ancak Epic Games cephesinden yapılan açıklamalara göre sıradaki konserlerin tarihleri 19 ve 26 Eylül. Konsere katılmak için ise yapmanız gereken tek şey ise Deli Parti moduna geçiş yaparak haritada Ana Sahne‘nin bulunduğu alana gitmek.

Bir önceki yazımız olan App Store yasağı sonrasında Fortnite’ın oyuncu sayısındaki düşüş açıklandı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.