Fortnite Pelé Kupası Başlıyor

Fortnite Pelé Kupası

Fortnite, battle royale oyununun en büyük işbirliklerinden birini, bu hafta Fortnite Pelé Kupası gelişiyle birlikte piyasaya sürüyor. Etkinlik, yeni bir futbol temalı oyun modu, takım kiti, bir yaratıcı mod adası ve daha fazlasını başlatacak.

20 Ocak’ta başlayacak olan Fortnite Pelé Kupası, sınırlı süreli futbol tarzı bir oyun modu ve bir sürü ödül Fortnite‘a geliyor. Katılan oyuncular, bazı oyun içi kozmetikler kazanma şansına sahip olabilirler: ünlü Brezilyalı futbolcu Pelé’nin kendi kutlama hava vuruşundan esinlenen bir ‘Air Punch’ ifadesi ve bir ‘Kickoff Seti’ on farklı erkek ve dünyadaki 23 farklı futbol kulübüne dayanan kadın kıyafet çeşitleri.

Liste için hazırlanın. Temsil edilen kulüpler şu şekildedir: Manchester City FC, Juventus, AC Milan, Inter Milan, AS Roma, Seattle Sounders FC, Atlanta United FC, Los Angeles FC, Santos FC, Wolverhampton Wanderers FC, West Ham United FC, Sevilla FC, Sporting CP, Borussia Mönchengladbach, FC Schalke 04, VFL Wolfsburg, Rangers FC, Celtic FC, Cerezo Osaka, Melbourne City FC, Sydney FC, Western Sydney Wanderers ve EC Bahia. Phew.

Bu iki kozmetik, 23 Ocak’tan itibaren Fortnite‘ın eşya mağazasından da satın alınabilecek.

Fortnite Pelé Kupası

Ek olarak, Fortnite‘ın Yaratıcı modu, etkinlikle futboldan ilham alan bir adaya kavuşuyor. 4v4 eşleşme biçimi modu, oyuncuların vücutları, kazmalar, güçlendiriciler ve hız artırmaları gibi şeyleri, oyun başına iki turda diğer takımları geride bırakmak için kullanmalarına olanak tanır.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası