Fortnite Hesap Birleştirme Nasıl Yapılır?

Fortnite oynayanlara müjde ! fortnite hesap birleştirme yapmak mümkün ! Yazımızın devamında fortnite hesap birleştirme nasıl yapılır? sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Fortnite Hesap Birleştirme Nasıl Yapılır?

Sony, uzun zaman boyunca Fortnite da çapraz oyuna bir türlü onay vermiyordu. Fakat firma, sonunda çok popüler olan Battle Royale oyunu için genişletilmiş çapraz oynamaya izin verdi. Bu şekilde oyuncular birden fazla Fortnite hesabına sahip olabildiler. Değişik konsollarda oyunu oynayabilmek için eğer çok sayıda Fortnite hesabınız varsa Epic bundan sonra bütün konsollarınızı tek bir Epic hesabında toplanmasını sağlayan bir araç oluşturdu.

Bu yazımızı da inceleyin !

Fortnite hesap birleştirme arası yayınlandığı zaman var olan bütün ilerleme ve satın alımlarınızı yalnızca bir hesapta birleştirme şansınız bulunuyor. Hesaplarınızı bağlamadan ilk olarak hangi platformun birincil ya da ikincil konsol olacağına karar vermeniz önemlidir. Epic, hesap birleştirme aracını başlatana dek ikincil konsolunuzun satın almalarına erişmeniz mümkün değil. Bu nedenle birincil olarak çok fazla değerli olan satın alma işlemleriyle platformu kullanmanız tavsiye ediliyor.

Fortnite Hesap Birleştirme

Birincil veya ikincil konsol seçiminizi yaptıktan sonra bunları birleştirebilmek için Epic’in internet sitesi üzerinde açıklanan adımları takip etmelisiniz. Konsol hesaplarınızın ikisininde Epic Account Association olması önemlidir. Bunlardan biri olmazsa eğer, bir taneyi oluşturun. Daha sonra her konsol için 1 tane 2 farklı Epic hesabınız gereklidir. Dahası her hesap için de değişik e-posta adresi yazmanız gerekiyor. Ardından ikincil konsol bağlantısını kaldırın ve ikincil konsol hesabınız ile Epic’in internet sitesine girin. Hesap açılış menüsünü tuşladıktan sonra ‘’Bağlı Hesaplar’a ‘’ tuşlayın ve Bağlantıyı Kes’i tıklayın. Ancak ikincil konsol hesabınızın giriş bilgilerini mutlaka saklayın. Unlink’i tuşlayın, birincil konsol hesabınızla yeniden girin. Hesap açılır menüsünü tuşlayın ve ikincil konsolunuzda ‘’Bağlan’ı’’ tuşlayın. İstenirse bu konsolla giriş yaparsınız ve artık konsol hesaplarınız birbirine bağlıdır.

Bunun dışında fortnite fps arttırma başlıklı yazımızı inceleyerek fps arttırabilir ve daha eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz, iyi eğlenceler.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumları Göster (1)

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası