Fortnite haritasına sular çekilince eklenecek bölgelerden biri ortaya çıkmış olabilir

tarafından
24
Fortnite haritasına sular çekilince eklenecek bölgelerden biri ortaya çıkmış olabilir

Kısım 2 sezon 3 ile beraber sular altında kalmış olan Fortnite haritasına suların çekilmesi ile ilave edilecek bölgelerden biri sarihe çıkmış gibi görünüyor.

Fortnite oyuncuların karşısına yeni sezonu ile daha evvel bilgi madencilerinin sızdırdıkları bilgilerde de varsayım edildiği gibi sular altında kalmış bir oyun alanı ile çıktı. Haritayı neredeyse tamamen değiştiren bu hadise ile beraber oyuncuları bekleyen bir hayli yeni hadise de var. Bunlardan belki de en ehemmiyetlisi sular çekildikçe haritanın şekillenmeye devam edeceği. Böylece daha zinde bir oyun tecrübeyi de oyuncuları bekliyor olacak.

Fortnite hakkında sızıntılar yapan emin bilgi madencisi FortTroy‘un ortaya attığı iddialara göre sular çekildiğinde ortaya çıkacak alanlardan biri de Ruins Falls isimli bölge olacak. Sezonun ilerleyen sürecinde ortaya çıkması beklenen bu bölgede değişik alanlar da yer alacak. Bakalım Fortnite’ta sular çekildikçe bizleri daha ne gibi farklılıklar bekliyor olacak?

Bir önceki yazımız olan Fortnite’ta alevler artık yüzeyler üzerinde yayılabiliyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.