Fortnite haritası sular çekildikçe yeni bölgeleri açığa çıkartacak

tarafından
47

Fortnite haritası sular çekildikçe yeni bölgeleri açığa çıkartacak

Kısım 2, sezon 3 ile beraber oyuncularla buluşan yeni Fortnite haritası zaman içerisinde başkalaşımlar geçirerek değişik hallerde karşımıza çıkacak.

Twitch‘te eş zamanlı izleyici rekoru kıran Makine isimli aktiflik sonrasında Fortnite haritası büyük bir oranda sulara gömülmüştü. Başlayan yeni sezon ile beraber suların kontrolünde olan harita sezon içerisinde hep böyle kalmayacak. Zaman içerisinde suların çekilmeye başlaması ile beraber haritada daha evvel ulaşılamayan yeni bölgeler sarihe çıkacak.

Fortnite haritası

Bunun yanı gizeme sular çekildikçe oyuncular yeni içerik ve eşyalara da kavuşacaklar. Misalin sezonun başında oyuna ilave edilen arabalar şimdilik kullanılamaz gidişatta olsalar da haritada su tesirini eksiltmeye başladıkça oyuncular bunları da kullanabilecekler. Haritanın sezon içerisinde kesintisiz olarak değişecek olması oyunculara daha enerjik bir oyun tecrübeyi ve bol ölçüde içerik sunacak.

Bir önceki yazımız olan Overwatch oyuncuları ikinci bir iletişim çemberi istiyorlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.