Fortnite Bölüm 2 Sezon 4 daha fazla Marvel kostümü ile geliyor

tarafından
4
Fortnite Bölüm 2 Sezon 4 daha fazla Marvel kostümü ile geliyor

Oyuncular tarafından merakla beklenen Fortnite Bölüm 2 Sezon 4 özellikle Marvel hayranlarını oldukça mutlu edecek yepyeni kostümler ile karşımıza çıkacak.

Güvenilir veri madencileri tarafından yapılan sızıntılara göre oyunun yeni sezonunda Thor‘a ek olarak bazı farklı Marvel karakterlerini de göreceğiz. Thor’un oyuna ekleneceği ile ilgili sızıntılar daha önce ortaya çıkmış ve oyuncular tarafından da oldukça heyecanla karşılanmıştı. Marvel ile yaptığı iş birliklerine bu hamle ile bir yenisini daha ekleyecek olan Fortnite’ın yeni sezonu ile birlikte sevilen Marvel karakterleri Groot, Wolverine ve Storm kostümleri de oyuna eklenecek gibi görünüyor.

Yeni sezon ile birlikte yeni bir etkinlik de gelecek mi bunu zaman gösterecek. Ancak Fortnite’ın resmi sosyal medya hesaplarından yayınlanan bir gönderi de tüm bu iddiaları destekler nitelikte. Bakalım ilerleyen günlerde Fortnite karşımıza nasıl bir sürpriz ile çıkacak?

Bir önceki yazımız olan Fall Guys Aile Paylaşımı’nı Kaldırdı başlıklı makalemizde Fall Guys hakkında bilgiler verilmektedir.