Fortnite Bölüm 2 Sezon 3’ün tarihi ertelendi!

tarafından
49

Fortnite Bölüm 2 Sezon 3’ün tarihi ertelendi!

Oyuncular tarafından coşkuyla beklenen Fortnite Kısım 2 Sezon 3’şan çıkış tarihinin ertelendiği Epic Games tarafına söylendi.

Fortnite‘ta haritada yapılan farklılıklar ve muhtelif ipuçları oyunculara üçüncü sezon ile beraber bizleri daha büyük vakaların beklediği mevzusunda heyecanlandırmayı muvaffak olmuştu. Ancak Epic Games cephesinden gelen bir söylemeye göre oyunun yeni sezonu için azıcık daha dişimizi sıkmamız gerekecek. 6 Haziran günü başlaması tasarlanan yeni sezon için yeni tarih 11 Haziran olarak yine tanımlanmış gidişatta.

Fakat oyuncuları Fortnite‘ta 6 Haziran günü tertemiz bir canlı faallik bekliyor. Katılımın hudutlu yakalanacağı duyurulan faallikte yer alabilmek için oyuncuların oyuna faallikten en az 30 dakika erken giriş yapmaları gerekiyor. Oyuncular erteleme ile beraber bu sezonun misyonlarını tamamlamak için de daha fazla zaman elde etmiş olmaktan da pek de davacı görünmüyorlar.

Bir önceki yazımız olan Fortnite Bölüm 2 Sezon 3 ile ilgili yeni görseller sızdırıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.