Fortnite Bölüm 2 Sezon 3 ile ilgili yeni görseller sızdırıldı

tarafından
49

Fortnite Bölüm 2 Sezon 3 ile ilgili yeni görseller sızdırıldı

Oyuncular tarafından merakla beklenen ve 11 Haziran tarihinde başlaması beklenen Fortnite Kısım 2 Sezon 3 ile alakalı bazı görseller sızdırıldı.

Arka arkaya gelen erteleme haberleri sonrasında başlangıç tarihi nihayet 11 Haziran olarak tanımlanmış olan Fortnite Kısım 2 Sezon 3 hakkında PlayStation Store‘dan sızdırılan bazı yeni görseller ortaya çıktı. Daha evvel haritaya ilave edilen ipuçları ve geçmişte yapılan sızıntılardan da hipotez edildiği üzere yeni sezon ile beraber harita sular altında kalacak gibi görünüyor.

Bölüm 2 Sezon 3

PlayStation Store üzerinde paylaşılan  görüntü hakkında Epic Games cephesinden henüz bir söyleme gelmedi. Bu ipucu ile beraber yeni sezonda bizleri daha çok suyla kaplı alanın karşılayacağı neredeyse netleşmiş oldu. Daha evvel yapılan sızıntılarda da su altında yüzme mekaniklerinin ve muhtelif su altı nesnelerinin oyuna ilave edileceği iddia edilmişti.

Bir önceki yazımız olan Fortnite Bölüm 2 Sezon 3 çıkış tarihi ve Cihaz etkinliği ertelendi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.